UpdraftPlus - en to fa translation catalogue (1247 entries)

en: Perform a backup
fa: یک پشتیبان تهیه کنید

en: Manage multiple WordPress sites from one central dashboard
fa: چندین سایت وردپرس خود را از یک پیشخوان مرکزی مدیریت کنید

en: More great plugins by the Updraft Team
fa: پلاگین های عالی بیشتر توسط تیم Updraft

en: Incremental backups
fa: پشتیبان‌های تدریجی

en: Follow this link to the installation instructions (particularly step 1).
fa: برای دریافت دستورالعمل‌های نصب (به ویژه مرحله 1) این لینک را دنبال کنید.

en: You successfully purchased UpdraftPremium.
fa: شما با موفقیت اکانت ویژه Updraft را خریداری نمودید.

en: Goes to updraftplus.com checkout page
fa: به صفحه پرداخت updraftplus.com می‌رود

en: The higher the value, the more server resources are required to create the archive.
fa: مقدار بالاتر منابع سرور برای ساختن بایگانی، مورد نیاز می باشد.

en: to take incremental backups
fa: جهت گرفتن پشتیبان های افزایشی

en: Show all backups...
fa: نمایش همه نسخه‌های پشتیبان...

en: Choose the components to restore:
fa: اجزاء را برای بازگردانی انتخاب کنید:

en: Restore files from
fa: بازگردانی فایل‌ها از

en: Find out more about incremental backups here.
fa: اطلاعات بیشتری در مورد "پشتیبان‌گیری‌های تدریجی" را در اینجا کسب کنید.

en: Incremental backups are a feature of %s (upgrade by following this link).
fa: پیشتیبان های افزایشی یکی از ویژگی های %s هستند (جهت ارتقا اکانت خود این پیوند را دنبال کنید).

en: Take an incremental backup
fa: یک پشتیبان تدریجی تهیه کنید

en: Take a new backup
fa: یک پشتیبان جدید تهیه کنید

en: The directory does not exist, and the attempt to create it failed
fa: پوشه وجود ندارد، و تلاش برای ایجاد آن ناموفق بود

en: Start Subscription
fa: شروع اشتراک

en: Start Trial
fa: شروع آزمایشی

en: %s month %s trial
fa: %s ماه %s نسخه‌آزمایشی

en: with the option of
fa: همراه با تست

en: Already got space?
fa: آیا قبلا فضا گرفته‌اید؟

en: Need to get space?
fa: آیا به فضا نیاز دارید؟

en: Error: Failed to initialise
fa: خطا: مقدار دهی اولیه انجام نشد

en: upload failed
fa: بارگذاری انجام نشد

en: login failure
fa: عدم موفقیت در ورود

en: error - failed to upload file
fa: خطا - بارگذاری فایل انجام نشد

en: error - failed to re-assemble chunks
fa: خطا - اتصال مجدد تکه‌ها انجام نشد

en: error - failed to create and access the container
fa: خطا - ایجاد و دسترسی کانتینر انجام نشد

en: authentication failed
fa: احراز هویت انجام نشد

en: Otherwise, you can try UpdraftVault for 1 month for only $1!
fa: در غیر این صورت، شما فقط با 1 دلار می‌توانید آپ‌درفت‌والت را به مدت 1 ماه امتحان کنید!

en: If you have a valid Premium license, you get 1GB of storage included.
fa: اگر مجوز معتبر نسخه‌ی پریمیوم دارید، 1 گیگابایت فضای ذخیره نیز در آن قرار دارد.

en: Try UpdraftVault for 1 month for only $1!
fa: آپ‌درفت‌والت را فقط با 1 دلار به مدت 1 ماه امتحان کنید!

en: manages all your WordPress sites at once from one place
fa: همه سایت های وردپرس خود را به صورت فوری از یک مکان، مدیریت نمایید.

en: Many sites?
fa: سایت‌های زیادی؟

en: handles updates automatically as you want them
fa: به روزرسانی های خودکار را آنگونه که خودتان می خواهید، مدیریت نمایید

en: Save time
fa: ذخیره زمان

en: backs up automatically when you update plugins, themes or core
fa: زمانی که پلاگین  ها، قالب ها یا هسته را به روزرسانی می کنید، به صورت خودکار پشتیبان تهیه کنید.

en: Be safe
fa: مراقب باشید

en: Make updates easy with UpdraftPlus
fa: با آپ‌درفت‌پلاس بروزرسانی‌ها را آسان کنید

en: Clone of %s
fa: کپی گرفتن از %s

en: The backup archive files have been processed, but with some warnings. If all is well, then press Restore to proceed. Otherwise, cancel and correct any problems first.
fa: فایل‌های بایگانی پشتیبان پردازش شده‌اند، اما با چند اخطار. اگر همه چیز روبراه است، پس برای ادامه بر روی گزینه بازگردانی کلیک کنید. در غیر این صورت، عملیات را متوقف کنید و ابتدا مشکلات را برطرف کنید.

en: The backup archive files have been successfully processed. Now press Restore to proceed.
fa: فایل‌های بایگانی پشتیبان با موفقیت پردازش شده‌اند. حالا برای ادامه‌ی کار بر روی گزینه بازگردانی کلیک کنید.

en: Incomplete
fa: نا تمام

en: The backup is being aborted for a repeated failure to progress.
fa: به دلیل شکست های پشت سر هم در انجام فرآیند، گرفتن نسخه پشتیبان بی نتیجه ماند.

en: Under Maintenance
fa: درحال تعمیر...

en: Unattached
fa: پیوست‌نشده

en: You have requested saving to remote storage (%s), but without entering any settings for that storage.
fa: شما درخواست ذخیره کردن بر روی محل ذخیره سازی ریموت (%s) را داده اید، اما هیچ تنظیماتی را برای محل ذخیره سازی مورد نظر، وارد نکرده اید.

en: This current site
fa: این سایت فعلی

en: Clone:
fa: کلُون:

en: 3. Restoration
fa: 3. بازگردانی

en: Cleaning
fa: درحال تمیز کردن

en: Restoration progress:
fa: پیشرفت بازگردانی:

en: The restore operation has begun (%s). Do not close this page until it reports itself as having finished.
fa: فرایند بازگردانی شروع شده است (%s). تا زمانیکه پیام پایان کار را دریافت نکرده‌اید، اقدام به بستن این صفحه نفرمایید.

en: UpdraftPlus Restoration
fa: بازگردانی آپ‌درفت‌پلاس

en: (%d archive(s) in set, total %s).
fa: (بایگانی‌(های) %d در مجموعه، کل %s).

en: Learn more about UpdraftCentral
fa: درباره آپ‌درفت‌سنترال بیشتر بیاموزید

en: Add this website to UpdraftCentral (remote, centralised control) - free for up to 5 sites.
fa: اضافه کردن این وبسایت به آپ‌درفت‌سنترال (کنترل متمرکز و از راه دور) - برای حداکثر 5 سایت رایگان است.

en: Return to UpdraftPlus configuration
fa: بازگشت به پیکربندی آپ‌درفت‌پلاس

en: Restore error:
fa: خطای بازگردانی:

en: Preparing backup files
fa: آماده‌سازی فایل‌های پشتیبان

en: Downloading backup files if needed
fa: دانلود فایل‌های پشتیبان در صورت لزوم

en: Begun
fa: شروع شده

en: Finished
fa: تمام شده

en: last activity: %d seconds ago
fa: آخرین فعالیت: %d ثانیه قبل

en: credentials
fa: اعتبارنامه

en: Try it - 1 month for $1!
fa: امتحان کنید - 1 ماه با $1!

en: Try UpdraftVault!
fa: آپ‌درفت‌والت را امتحان کنید!

en: File backup options
fa: تنظیمات پشتیبان‌گیری از فایل

en: Verifying one-time password...
fa: در حال تعیین درستی رمز عبور قبلی...

en: Login successful; reloading information.
fa: ورود موفقیت آمیز بود، درحال بارگذاری مجدد اطلاعات.

en: Key created. Adding site to UpdraftCentral Cloud.
fa: کلید ساخته شد، در حال اضافه کردن سایت به فضای ابری UpdraftCentral

en: Connected. Requesting UpdraftCentral Key.
fa: اتصال برقرار شد. در حال درخواست کلید از UpdraftCentral .

en: Existing backups
fa: نسخه پشتیبان موجود

en: Dismiss notice
fa: رد کردن اعلان

en: You can test running your site on a different PHP (or WordPress) version using UpdraftClone credits.
fa: با استفاده از اعتبارات آپ‌درفت‌کلُون می‌توانید سایت در حال کار خود را بر روی نسخه دیگری از PHP (یا وردپرس) تست کنید.

en: dismiss notice
fa: رد کردن اعلان

en: go here to learn more
fa: برای کسب اطلاعات بیشتر به اینجا بروید

en: You can test upgrading your site on an instant copy using UpdraftClone credits
fa: با استفاده از اعتبارات آپ‌درفت‌کلُون می‌توانید سایت در حال آپدیت خود را بر روی یک نسخه کپی فوری آزمایش کنید

en: Error: Failed to upload
fa: خطا: بارگذاری انجام نشد

en: download: failed: file not found
fa: دانلود: انجام نشد: فایل یافت نشد

en: Error: Failed to open local file
fa: خطا: فایل محلی باز نشد

en: Clone region:
fa: کپی گرفتن ناحیه:

en: Read more about Easy Updates Manager
fa: اطلاعات بیشتر درباره Easy Updates Manager را بخوانید

en: You can find out more about clone keys here.
fa: می‌توانید اطلاعات بیشتری در مورد کلیدهای کلُون در اینجا بیابید.

en: Or, use an UpdraftClone key
fa: یا، از یک کلید آپ‌درفت‌کلُون استفاده کنید

en: Ask WordPress to automatically update UpdraftPlus when it finds an available update.
fa: از وردپرس درخواست کنید تا زمانی که به روز رسانی ای برای UpdraftPlus در دسترس باشد، به صورت خودکار به روزرسانی را انجام دهد.

en: Automatic updates
fa: آپدیت‌های خودکار

en: Your database user does not have permission to drop tables
fa: کاربر پایگاه‌داده شما اجازه حذف جدول‌ها را ندارد

en: Ask WordPress to update UpdraftPlus automatically when an update is available
fa: از وردپرس بخواهید هنگام بروزرسانی، به طور خودکار آپ‌درفت‌پلاس را آپدیت کند (آپدیت خودکار توصیه نمی‌شود)

en: Add an exclusion rule
fa: یک قانون محرومیت اضافه کنید

en: Type a file prefix
fa: یک پیشوند فایل تایپ کنید

en: File/directory
fa: فایل/پوشه

en: Exclude files/directories
fa: مستثنی‌کردن فایل‌ها/پوشه‌ها

en: your UpdraftPlus.com account
fa: حساب کاربری UpdraftPlus.Com شما

en: You can check the progress here or in %s
fa: شما می توانید مقدار پیشرفت را اینجا یا در %s ، بررسی نمایید

en: Your UpdraftClone is still setting up.
fa: UpdraftClone شما، هنوز در حال تنظیم شدن می باشد.

en: %s archives remain
fa: %s بایگانی باقی مانده است

en: The site data has all been received, and its import has begun.
fa: همه داده های سایت دریافت شد، و وارد کردن آن شروع شده است.

en: The sending of the site data has begun. So far %s data archives totalling %s have been received
fa: فرستادن داده های سایت شروع شده است. در حال حاضر %s از کل بایگانی %s ، دریافت شده است

en: WordPress installed; now awaiting the site data to be sent.
fa: وردپرس نصب شد، حالا منتظر فرستادن داده های سایت هستیم تا فرستاده شود.

en: Clone ready
fa: کلُون آماده است

en: Site data has been deployed
fa: داده های سایت، استقرار یافت

en: Deploying site data
fa: استقرار دادن داده های سایت

en: Site data received
fa: داده سایت دریافت شد

en: Receiving site data
fa: در حال دریافت داده های سایت

en: WordPress installed
fa: وردپرس نصب شد

en: Your clone has started, network information is not yet available but will be displayed here and at your updraftplus.com account once it is ready.
fa: کپی شما شروع شده است، اطلاعات شبکه هنوز در دسترس نیست اما اینجا نمایش داده خواهد شد و همچنین در اکانت شما در سایت updraftplus.com آماده خواهد بود.

en: Exclude these from
fa: به استثنای این موارد

en: Please enter a valid file name prefix
fa: لطفا یک پیشوند نام فایل معتبر وارد کنید

en: Please enter a valid file extension
fa: لطفا یک پسوند فایل معتبر وارد کنید

en: log results to console
fa: نتایج گزارش کنسول

en: To create a temporary clone you need credit in your account.
fa: برای ایجاد یک کلون موقتی در حساب کاربری خود به اعتبار نیاز دارید.

en: Read FAQs here.
fa: سؤالات متداول را اینجا بخوانید.

en: failed to upload file to %s (see log file for more)
fa: بارگذاری فایل در %s انجام نشد (برای اطلاعات بیشتر فایل گزارش را مشاهده کنید)

en: Dashboard:
fa: پیشخوان:

en: Front page:
fa: صفحه اول:

en: manage
fa: مدیریت کردن

en: Current clones
fa: کلُون‌های فعلی

en: Add a site
fa: افزودن یک سایت

en: Migrate (create a copy of a site on hosting you control)
fa: مهاجرت (ایجاد یک نسخه از سایتی در هاستی که کنترل می‌کنید)

en: Manage your clones
fa: مدیریت کلُون‌ها

en: The backup was aborted
fa: پشتیبان‌گیری قطع شد

en: I accept the UpdraftClone terms and conditions
fa: شرایط و ضوابط آپ‌درفت‌کلُون را می‌پذیرم

en: Not got an account? Get one by buying some tokens here.
fa: حساب کاربری ندارید؟ با خرید چند توکن از اینجا یک حساب کاربری دریافت کنید.

en: You can buy UpdraftClone tokens from our shop, here.
fa: شما می‌توانید توکن‌های آپ‌درفت‌کلُون را از فروشگاه ما، از اینجا خریداری کنید.

en: To create a temporary clone you need: 1) credit in your account and 2) to connect to your account, below.
fa: برای ایجاد یک کلُون موقت، به این موارد نیاز دارید: 1) اعتبار در حساب کاربری خود و 2) اتصال به حساب خود، از طریق فیلدهای زیر.

en: If you want, test upgrading to a different PHP or WP version.
fa: اگر می‌خواهید، آپدیت نسخه جدید PHP یا وردپرس را تست کنید.

en: Flexible
fa: انعطاف‌پذیر

en: Takes just the time needed to create a backup and send it.
fa: فقط زمان لازم برای ایجاد یک نسخه پشتیبان و ارسال آن را از شما می‌گیرید.

en: Fast
fa: سریع

en: One VPS (Virtual Private Server) per clone, shared with nobody.
fa: برای هر کلون یک VPS (سرور اختصاصی مجازی) وجود دارد، که با هیچ‌کسی مشترک نیست.

en: Secure
fa: امن

en: Runs on capacity from a leading cloud computing provider.
fa: با ظرفیت از یک ارائه‌دهنده رایانش ابری پیشرو اجرا می‌شود.

en: Reliable
fa: قابل اعتماد

en: Press the buttons... UpdraftClone does the work.
fa: دکمه‌ها را فشار دهید... آپ‌درفت‌کلُون کار را انجام می‌دهد.

en: Easy
fa: آسان

en: A temporary clone is an instant copy of this website, running on our servers. Rather than test things on your live site, you can UpdraftClone it, and then throw away your clone when done.
fa: یک کلُون موقتی یک نسخه کپی فوری از این وبسایت است، که روی سرورهای ما اجرا می‌شود. به جای اینکه بعضی چیزها را در سایت زنده خود آزمایش کنید، می‌توانید آن را "آپ‌درفت‌کلُون" کنید، و پس از اتمام کلون خود را دور بیندازید.

en: Create a temporary clone on our servers (UpdraftClone)
fa: یک کلون موقتی در سرورهای ما ایجاد کنید (آپ‌درفت‌کلُون)

en: WooCommerce plugins
fa: افزونه‌های ووکامرس

en: Reset tour
fa: بازنشانی تور آموزشی

en: Press this button to take a tour of the plugin.
fa: برای گذراندن تور آموزشی این افزونه، این دکمه را فشار دهید.

en: Take Tour
fa: گذراندن تور آموزشی

en: Log in here to enable all the features you have access to.
fa: برای فعال کردن تمام ویژگی‌هایی که به آنها دسترسی دارید، از اینجا وارد شوید.

en: Connect to updraftplus.com
fa: اتصال به updraftplus.com

en: Finish
fa: پایان

en: UpdraftPlus Premium and addons
fa: آپ‌درفت‌پلاس پریمیوم و افزودنی‌ها

en: Thank you for taking the tour.
fa: بخاطر گذراندن این تور آموزشی از شما سپاسگزاریم.

en: Do you have a few more WordPress sites you want to backup? If yes you can save hours by controlling all your backups in one place from UpdraftCentral.
fa: آیا چند سایت وردپرس دیگری دارید که می‌خواهید از آنها نسخه پشتیبان تهیه کنید؟ اگر بله، می‌توانید با کنترل تمام نسخه‌های پشتیبان خود در یک مکان از آپ‌درفت‌سنترال در زمان خود صرفه جویی کنید.

en: Control all your backups in one place
fa: تمام نسخه‌های پشتیبان خود را در یک مکان کنترل کنید

en: Congratulations, your settings have successfully been saved.
fa: هوووورا! تبریک می‌گویم ، تنظیمات شما با موفقیت ذخیره شد.

en: Press here to save your settings.
fa: اینجا را فشار دهید تا تنظیمات خود را ذخیره کنید.

en: Save
fa: ذخیره

en: Look through the other settings here, making any changes you’d like.
fa: سایر تنظیمات را در اینجا جستجو کنید و تغییراتی را که دوست دارید انجام دهید.

en: More settings
fa: تنظیمات بیشتر

en: Find out more here.
fa: اطلاعات بیشتر را از اینجا پیدا کنید.

en: UpdraftVault is our remote storage which works seamlessly with UpdraftPlus.
fa: آپ‌درفت‌والت حافظه‌ی ذخیره‌سازی از راه دور ما است که یکپارچه با آپ‌درفت‌پلاس کار می‌کند.

en: Now select a remote storage destination to protect against server-wide threats. If not, your backups remain on the same server as your site.
fa: اکنون یک حافظه ذخیره از راه دور را برای محافظت در برابر تهدیدات سرور انتخاب کنید. اگر نمی‌خواهید، پشتیبان‌های شما در همان سرور سایت شما باقی می‌مانند.

en: Choose the schedule that you want your backups to run on.
fa: برنامه‌ی زمان‌بندی را که می‌خواهید نسخه پشتیبان تهیه شود، انتخاب کنید.

en: Choose your backup schedule
fa: برنامه زمانی پشتیبان‌گیری خود را انتخاب کنید

en: Go to settings
fa: به تنظیمات بروید

en: Creating your first backup
fa: در حال ساخت اولین نسخه پشتیبان شما

[ctx: updraftplus]
en: To make a simple backup to your server, press this button. Or to setup regular backups and remote storage, go to %s settings %s
fa: برای تهیه نسخه پشتیبان ساده از سرور خود، این دکمه را فشار دهید. یا برای تنظیم پشتیبان‌گیری خودکار منظم و ذخیره‌سازی از راه دور، به %s تنظیمات %s بروید

en: Your first backup
fa: اولین نسخه پشتیبان شما

en: Press here to start!
fa: برای شروع اینجا را کلیک کنید!

en: the world’s most trusted backup plugin!
fa: قابل اعتمادترین افزونه پشتیبان‌گیری جهان!

en: Welcome to UpdraftPlus
fa: سلام جیگر! به آپ‌درفت‌پلاس خوش آمدید

en: UpdraftPlus settings
fa: تنظیمات آپ‌درفت‌پلاس

en: End tour
fa: پایان تور آموزشی

en: Skip this step
fa: از این مرحله بگذر

en: Back
fa: بازگشت

en: Other great plugins
fa: افزونه‌های فوق‌العاده‌ی دیگر

en: You can find your temporary clone information in your updraftplus.com account here.
fa: می‌توانید اطلاعات کلُون موقت خود را در حساب updateraftplus.com خود در اینجا پیدا کنید.

en: Sending files to remote site
fa: در حال ارسال فایل‌ها به سایت از راه دور

en: Backup / Restore
fa: پشتیبان‌گیری / بازگردانی

en: Backup
fa: پشتیبان‌گیری

en: Remote storage: %s
fa: ذخیره‌سازی از راه دور: %s

en: Requested character set (%s) is not present - changing to %s.
fa: مجموعه کاراکترهای درخواست شده (%s) موجود نیست - درحال تغییر به %s.

en: Refresh connection
fa: تازه‌سازی اتصال

en: More information here.
fa: اطلاعات بیشتر در اینجا می‌باشد.

en: Migrate / Clone
fa: مهاجرت / کلُون

en: Only allow this backup to be deleted manually (i.e. keep it even if retention limits are hit).
fa: اجازه دهید که این نسخه پشتیبان فقط به صورت دستی قابل حذف باشد (به عبارت دیگر، حتی اگر محدودیت‌های ذخیره‌سازی هم وجود داشته باشد، به صورت اتوماتیک حذف نمی‌شود).

en: (current version)
fa: (نسخه فعلی)

en: press here
fa: اینجا را فشار دهید

en: this privacy policy
fa: این سیاست حفظ حریم خصوصی

en: Please read %s for use of our %s authorization app (none of your backup data is sent to us).
fa: لطفاً %s را برای استفاده از اپلیکیشن تأیید مجوز %s ما بخوانید (هیچکدام از اطلاعات پشتیبان شما به ما ارسال نشده است).

en: Every hour
fa: هر ساعت

en: Create clone
fa: ايجاد کلُون

en: Available temporary clone tokens:
fa: توکن‌های کلُون موقت موجود:

en: Processing
fa: در حال پردازش

en: Connect to UpdraftCentral Cloud
fa: اتصال به فضای ابری آپ‌درفت‌سنترال

en: Login or register with this email address
fa: با این آدرس ایمیل وارد شوید یا ثبت نام کنید

en: Go here to connect it.
fa: برای اتصال آن به اینجا بروید.

en: Or if you prefer to self-host, then you can get the self-hosted version here.
fa: یا اگر ترجیح می‌دهید خود میزبان باشید، می‌توانید نسخه خود میزبان (self-hosted) را از اینجا دریافت کنید.

en: Connect this site to UpdraftCentral Cloud
fa: این سایت را به فضای ابری آپ‌درفت‌سنترال وصل کنید

en: If you have a few sites, it'll save hours. It's free to use or try up to 5 sites.
fa: اگر چند سایت داشته باشید، باعث صرفه جویی در زمان می‌شود. استفاده از آن تا 5 سایت رایگان است.

en: Backup, update and manage all your WordPress sites from one dashboard
fa: همه‌ی سایت‌های وردپرسی خود را از یک داشبورد پشتیبان‌گیری، بروزرسانی و مدیریت کنید

en: Please follow this link to open %s in a new window.
fa: لطفاً برای باز کردن %s، این لینک را دنبال کنید.

en: UpdraftCentral Cloud
fa: فضای ابری آپ‌درفت‌سنترال

en: Are you sure you want to dismiss all UpdraftPlus news forever?
fa: آیا مطمئن هستید که می‌خواهید برای همیشه همه‌ی خبرهای آپ‌درفت‌پلاس را غیرفعال کنید؟

en: Dismiss all UpdraftPlus news
fa: رد کردن همه‌ی خبرهای آپ‌درفت‌پلاس:

en: UpdraftPlus News
fa: اخبار آپ‌درفت‌پلاس

en: Upload backup
fa: بارگذاری پشتیبان

en: (already uploaded)
fa: (قبلا بارگذاری شده است)

en: Upload
fa: بارگذاری

en: Only email the database backup
fa: فقط نسخه پشتیبان پایگاه‌داده را ایمیل کن

en: This functionality has been disabled by the site administrator.
fa: این قابلیت توسط مدیر سایت غیرفعال شده است.

en: Thank you for installing UpdraftPlus!
fa: با سپاس از شما برای نصب UpdraftPlus!

en: Failed to read from the working directory.
fa: خواندن پوشه‌ی در حال کار انجام نشد.

en: Failed to find a manifest file in the backup.
fa: فایل manifest در نسخه پشتیبان یافت نشد.

en: Ensure you are logged into the correct account before continuing.
fa: قبل از اینکه ادامه دهید، اطمینان حاصل نمایید که با یک حساب کاربری معتبر وارد شده اید.

en: Remote storage method and instance id are required for authentication.
fa: روش ذخیره سازی از راه دور و شناسه نمونه برای احراز هویت لازم است.

en: authentication error
fa: خطای احراز هویت

en: (Nothing has been logged yet)
fa: (هنوز هیچ گزارشی ثبت نشده است)

en: As long as your web hosting allows http (i.e. non-SSL access) or will forward requests to https (which is almost always the case), this is no problem. If that is not yet set up, then you should set it up, or use below search and replace so that the non-https links are automatically replaced.
fa: تا زمانی که وب هاستینگ شما از HTTP پشتیبانی می نماید ، یعنی دسترسی SSL برای آن اجباری نیست یا درخواست های شما به HTTPS ارسال می شود - در بیشتر موارد به همین صورت است - مشکلی نخواهید داشت. اما در صورتی که مطمئن هستید هاست شما چنین نمی باشد ، از جست و جوی زیر استفاده نمایید تا لینک های غیر HTTPS جایگزین شوند

en: This restoration will work if you still have an SSL certificate (i.e. can use https) to access the site. Otherwise, you will want to use below search and replace to search/replace the site address so that the site can be visited without https.
fa: بازگردانی در صورتی که هنوز گواهینامه SSL تان را داشته باشید برای دسترسی به وب سایت کار می کند. در غیر این صورت با استفاده از جست و جو و جایگزینی زیر می توانید آدرس های تان را با آدرس هایی که بدون HTTPS باز می شوند جایگزین نمایید

en: Add another %s account...
fa: اضافه نمودن یک حساب %s دیگر

en: Delete these settings
fa: این تنظیمات را پاک کن

en: Currently disabled
fa: در حال حاضر غیرفعال است

en: Currently enabled
fa: در حال حاضر فعال است

en: If you have purchased from UpdraftPlus.Com, then follow this link to the installation instructions (particularly step 1).
fa: اگر شما آپ‌درفت‌پلاس را از سایت UpdraftPlus.Com خریده‌اید، این لینک را برای دستورات نصب دنبال نمایید. (بخصوص مرحله 1).

en: You are currently using the free version of UpdraftPlus.
fa: شما هم اکنون در حال استفاده از امکانات نسخه رایگان آپ‌درفت‌پلاس هستید.

en: Get it here
fa: آن را از اینجا بگیرید

en: Download chunk size successfully changed to %d
fa: اندازه تکه های دانلود با موفقیت به %d تغییر یافت

en: Download chunk size failed to change to %d
fa: اندازه تکه های دانلود با موفقیت به %d تغییر نیافت

en: remote site
fa: سایت از راه دور

en: Invalid bucket name
fa: نام باکت صحیح نیست

en: URL for the site of your UpdraftCentral dashboard
fa: آدرس سایت داشبورد آپ‌درفت‌سنترال شما

en: Enter the URL where your self-hosted install of UpdraftCentral is located:
fa: نشانی اینترنتی را که نصب آپ‌درفت‌سنترال self-hosted شما در آن قرار دارد وارد کنید:

en: A website where you have installed %s
fa: وب‌سایتی که شما یک %s روی آن نصب کرده‌اید

en: Create another key
fa: ایجاد کلید دیگر

en: Next
fa: بعد

en: an account
fa: یک حساب کاربری

en: i.e. if you have %s there
fa: اگر %s در آنجا دارید

en: Connect this site to an UpdraftCentral dashboard found at...
fa: اتصال این سایت به یک داشبورد آپ‌درفت‌سنترال موجود در...

en: Please enter a valid URL e.g http://example.com
fa: لطفاً آدرس URL معتبری را وارد کنید مثلاً http://example.com

en: Follow this link to remove these settings for %s.
fa: برای حذف این تنظیمات برای %s، این لینک را دنبال کنید.

en: Error: The chosen file is corrupt. Please choose a valid UpdraftPlus export file.
fa: خطا: فایل انتخاب شده خراب است. لطفاً یک فایل اکسپورت (برون‌بری) معتبر آپ‌درفت‌پلاس را انتخاب کنید.

en: A PHP fatal error (%s) has occurred: %s
fa: یک خطای جدی (%s) رخ داده است: %s

en: A PHP exception (%s) has occurred: %s
fa: یک استثناء پی‌اچ‌پی (%s) رخ داده است: %s

en: Remote storage
fa: ذخیره‌سازی از راه دور

en: Select Files
fa: فایل‌ها را انتخاب کنید

en: UpdraftVault
fa: آپ‌درفت‌والت

en: archive
fa: بایگانی

en: Loading log file
fa: درحال بارگذاری فایل گزارش

en: Unable to download file. This could be caused by a timeout. It would be best to download the zip to your computer.
fa: دانلود فایل امکان پذیر نیست. این ممکن است ناشی از اتمام وقت (timeout) باشد. بهترین کار این است که zip را روی رایانه خود دانلود کنید.

en: Search
fa: جستجو

en: Select a file to view information about it
fa: یک فایل را برای مشاهده اطلاعات در مورد آن انتخاب کنید

en: Browsing zip file
fa: مرور فایل زیپ

en: With UpdraftPlus Premium, you can directly download individual files from here.
fa: با استفاده از آپ‌درفت‌پلاس پریمیوم، می‌توانید مستقیماً فایل‌های جداگانه را از اینجا بارگیری کنید.

en: Browse contents
fa: مرور محتواها

en: Further information may be found in the browser JavaScript console, and the server PHP error logs.
fa: اطلاعات بیشتر ممکن است در کنسول جاوا اسکریپت مرورگر و گزارش‌های خطای PHP سرور مشاهده شود.

en: That you are attempting to upload a zip file previously created by UpdraftPlus.
fa: در حال تلاش برای بارگذاری یک فایل zip هستید که قبلاً توسط آپ‌درفت‌پلاس ایجاد شده است.

en: The available memory on the server.
fa: حافظه موجود در سرور.

en: Any settings in your .htaccess or web.config file that affects the maximum upload or post size.
fa: هرگونه تنظیمات در فایل htaccess یا web.config شما که بر حداکثر اندازه بارگذاری یا ارسال تأثیر دارد.

en: The file failed to upload. Please check the following:
fa: بارگذاری فایل انجام نشد. لطفا موارد زیر را بررسی کنید:

en: HTTP code:
fa: کد HTTP:

en: You have chosen to backup a database, but no tables have been selected
fa: شما پشتیبان‌گیری از یک پایگاه‌داده را انتخاب کرده‌اید، اما هیچ جدولی انتخاب نشده است

en: Find out more
fa: اطلاعات بیشتر

en: UpdraftPlus Tour
fa: تور آموزشی آپ‌درفت‌پلاس

en: Importer
fa: درون‌ریز

en: Upgrade now
fa: اکنون ارتقا دهید

en: Installed
fa: نصب شده

en: Free
fa: رایگان

en: UpdraftPlus
fa: آپ‌درفت‌پلاس

en: Recommended: optimize your database with WP-Optimize.
fa: توصیه می‌شود: پایگاه‌داده خود را با افزونه‌ی WP-Optimize بهینه کنید.

en: Read more
fa: اطلاعات بیشتر

en: Edit
fa: ویرایش

en: UpdraftCentral
fa: آپ‌درفت‌سنترال

en: Go there
fa: بزن بریم جیگر

en: Sign up
fa: ثبت‌نام کنید

en: Get Premium
fa: دریافت نسخه پریمیوم

en: Apache modules
fa: ماژول‌های سرور آپاچی

en: UpdraftPlus Newsletter
fa: عضویت در خبرنامه

en: advanced options
fa: تنظیمات پیشرفته

en: UpdraftPlus Premium:
fa: آپ‌درفت‌پلاس پریمیوم:

en: Site size
fa: اندازه‌ی سایت

en: Lock settings
fa: تنظیمات قفل

en: Site information
fa: اطلاعات سایت

en: Import settings
fa: تنظیمات درون‌ریزی

en: You can also import previously-exported settings. This tool will replace all your saved settings.
fa: شما همچنین می‌توانید تنظیمات از قبل برون‌بری شده را درون‌ریزی کنید. این ابزار تمام تنظیمات را جایگزین تنظیمات ذخیره شده فعلی شما خواهد کرد.

en: Export settings
fa: تنظیمات برون‌بری

en: including any passwords
fa: شامل همه‌ی گذرواژه‌ها

en: Here, you can export your UpdraftPlus settings (%s), either for using on another site, or to keep as a backup. This tool will export what is currently in the settings tab.
fa: در اینجا، شما می‌توانید تنظیمات آپ‌درفت‌پلاس (%s) را  چه برای استفاده در یک سایت دیگر، یا برای نگهداری به عنوان یک پشتیبان برون‌بری کنید. این ابزار آنچه را که در حال حاضر در تب تنظیمات است را برون‌بری (اکسپورت) می‌کند.

en: Export / import settings
fa: تنظیمات درون‌ریزی / برون‌بری

en: Backup of: %s
fa: پشتیبان‌گیری از: %s

en: UpdraftCentral enables control of your WordPress sites (including management of backups and updates) from a central dashboard.
fa: آپ‌درفت‌سنترال امکان کنترل سایت‌های وردپرس شما (از جمله مدیریت پشتیبان‌گیری و بروزرسانی‌ها) را از یک داشبورد مرکزی را فراهم می‌کند.

en: remote files deleted
fa: فایل‌های از راه دور حذف شدند

en: Complete
fa: تکمیل

en: Do you want to carry out the import?
fa: آیا می‌خواهید درون‌ریزی را انجام دهید؟

en: Which was exported on:
fa: که در این تاریخ برون‌بری شده است:

en: This will import data from:
fa: اطلاعات را از اینجا درون‌ریزی می‌کند:

en: Importing...
fa: درحال درون‌ریزی...

en: You have not yet selected a file to import.
fa: شما هنوز فایلی را برای درون‌ریزی انتخاب نکرده‌اید.

en: Your export file will be of your displayed settings, not your saved ones.
fa: فایل برون‌بری شما از تنظیمات نمایش داده شده شما خواهد بود، نه موارد ذخیره شده شما.

en: template not found
fa: الگو پیدا نشد

en: or to restore manually
fa: یا برای بازگردانی دستی

en: your PHP install lacks the openssl module; as a result, this can take minutes; if nothing has happened by then, then you should either try a smaller key size, or ask your web hosting company how to enable this PHP module on your setup.
fa: نصب PHP شما فاقد ماژول opensl است. در نتیجه، این می‌تواند چند دقیقه طول بکشد. اگر تا آن زمان هیچ اتفاقی نیفتاده باشد، یا باید یک کلید با اندازه‌ی کوچکتر را امتحان کنید، یا از شرکت هاستینگ خود بپرسید که چگونه این ماژول PHP را در تنظیمات هاستتان فعال کنید.

en: FAQs
fa: سوالات متداول

en: More information...
fa: اطلاعات بیشتر...

en: %s: unreadable file - could not be backed up (check the file permissions and ownership)
fa: %s: فایل غیرقابل خواندن می باشد - نمی توان از آن بک آپ گرفت (اجازه دسترسی فایل را بررسی نمایید)

en: slower, strongest
fa: آهسته‌تر ، قوی‌ترین

en: recommended
fa: توصیه شده

en: %s bytes
fa: %s بایت

en: faster (possibility for slow PHP installs)
fa: سریعتر (قابلیتی برای نصب PHP آهسته)

en: %s bits
fa: %s بیت

en: Encryption key size:
fa: اندازه کلید رمزگذاری:

en: Upload expected to fail: the %s limit for any single file is %s, whereas this file is %s GB (%d bytes)
fa: پیش بینی آپلود ناموفق: محدودیت %s برای هر فایل تکی %s می باشد، در حالیکه حجم این فایل %s گیگابایت (%d بایت) است

en: login
fa: ورود

en: Be aware that mail servers tend to have size limits; typically around %s MB; backups larger than any limits will likely not arrive.
fa: آگاه باشید که سرورهای ایمیل معمولاً محدودیت حجم دارند؛ معمولاً چیزی حدود %s مگابایت؛ پشتیبان‌های بزرگتر از هر محدودیتی، به احتمال زیاد به مقصد نخواهند رسید.

en: This backup archive is %s MB in size - the attempt to send this via email is likely to fail (few email servers allow attachments of this size). If so, you should switch to using a different remote storage method.
fa: این فایل پشتیبان  %s  مگابایت حجم دارد - تلاش برای ارسال آن از طریق ایمیل به احتمال زیاد با شکست روبه رو خواهد شد. ( تعداد اندکی از سرویس های ارائه دهنده ی ایمیل پیوست ها با این حجم را پشتیبانی میکنند) بنابر این بهتر است از سایر روش های ذخیره سازی استفاده کنید

en: Size: %s MB
fa: اندازه: %s مگابایت

en: UpdraftPlus will split up backup archives when they exceed this file size. The default value is %s megabytes. Be careful to leave some margin if your web-server has a hard size limit (e.g. the 2 GB / 2048 MB limit on some 32-bit servers/file systems).
fa: وقتی اندازه‌ی فایل بایگانی پشتیبان‌ها بیشتر از این مقدار باشد، آپ‌درفت‌پلاس آن‌ها را تقسیم می‌کند. مقدار پیش‌فرض %s مگابایت است. مراقب باشید که اگر وب سرور شما محدودیت حافظه‌ی شدیدی دارد (مثلاً محدودیت 2 گیگابایت / 2048 مگابایت در برخی از سرورها / سیستم‌های فایل 32 بیتی)، برای احتیاط مقداری فضای خالی بگذارید.

en: You should enable %s to make any pretty permalinks (e.g. %s) work
fa: شما قادر خواهید بود %s  برای ساخت پیوند های یکتا زیبا برای کار هایتان (به عنوان مثال  %s )

en: %s per year
fa: %s سالانه

en: or (annual discount)
fa: یا (تخفیف سالانه)

en: UpdraftCentral (Remote Control)
fa: آپ‌درفت‌سنترال (کنترل از راه دور)

en: View recent UpdraftCentral log events
fa: مشاهده گزارش رویدادهای اخیر آپ‌درفت‌سنترال

en: Enter any description
fa: توضیح را وارد کنید.

en: Description
fa: توصیف

en: Delete...
fa: حذف...

en: Created:
fa: ایجاد شده:

en: Details
fa: جزئيات

en: Close...
fa: بستن...

en: Your settings have been saved.
fa: پیکربندی شما ذخیره شد .

en: stop
fa: توقف

en: The backup has finished running
fa: پشتیبان‌گیری به پایان رسید

en: Wipe settings
fa: حذف تنظیمات

en: reset
fa: نوسازي

en: these backup sets
fa: این مجموعه پشتیبان‌ها

en: this backup set
fa: این مجموعه پشتیبان

en: calculate
fa: محاسبه کردن

en: You should save your changes to ensure that they are used for making your backup.
fa: شما باید تغییرات خود را ذخیره کنید تا اطمینان حاصل کنید که از آنها برای تهیه نسخه پشتیبان استفاده شده‌اند.

en: We requested to delete the file, but could not understand the server's response
fa: ما درخواست کردیم که فایل را حذف کنیم، اما پاسخ سرور را نتوانستیم متوجه شویم

en: Please enter a valid URL
fa: لطفا یک آدرس وب معتبر وارد کنید

en: Saving...
fa: در حال ذخیره...

en: Error: the server sent us a response which we did not understand.
fa: خطا: سرور پاسخی برای ما ارسال نموده است که متوجه نشده ایم.

en: Fetching...
fa: در حال بازخوانی...

en: Uploads URL:
fa: URL آپلود

en: Please read this link for important information on this process.
fa: لطفا این پیوند را برای اطلاعات مهمی در این فرایند بخوانید.

en: It will be imported as a new site.
fa: این به عنوان یک سایت جدید وارد می شود.

en: Dismiss
fa: پنهاندن

en: Please fill in the required information.
fa: لطفا اطلاعات مورد نیاز را تکمیل کنید.

en: Your saved settings also affect what is backed up - e.g. files excluded.
fa: تنظیمات ذخیره شده شما همچنین بر آنچه پشتیبان گرفته می‌شود تأثیر می‌گذارد - مثلا فایل‌هایی که مستثنی شده‌اند.

en: File Options
fa: تنظیمات فایل

en: Sending Your Backup To Remote Storage
fa: کپی کردن فایل پشتیبان بر روی حافظه جانبی

en: You will then need to enter all your settings again. You can also do this before deactivating/deinstalling UpdraftPlus if you wish.
fa: سپس باید دوباره تمام تنظیمات خود را وارد کنید. همچنین در صورت تمایل می‌توانید قبل از غیرفعال‌کردن/حذف‌نصب آپ‌درفت‌پلاس این کار را انجام دهید.

en: This button will delete all UpdraftPlus settings and progress information for in-progress backups (but not any of your existing backups from your cloud storage).
fa: این دکمه تمام تنظیمات آپ‌درفت‌پلاس و اطلاعات پیشرفت برای پشتیبان‌گیری‌های در حال اجرا را حذف می‌کند (اما هیچ یک از پشتیبان‌های موجود شما در فضای ذخیره ابری را حذف نمی‌کند).

en: Send this backup to remote storage
fa: این نسخه پشتیبان را برای حافظه ذخیره‌سازی از راه دور ارسال کنید

en: Check out UpdraftPlus Vault.
fa: UpdraftPlus Vault را بررسی کنید.

en: Not got any remote storage?
fa: آیا فضای ذخیره‌ی از راه دور ندارید؟

en: settings
fa: تنظیمات

en: Backup won't be sent to any remote storage - none has been saved in the %s
fa: نسخه پشتیبان به هیچ فضای ذخیره‌سازی از راه دور ارسال نمی‌شود - هیچ کدام در %s ذخیره نشده‌اند

en: Include your files in the backup
fa: فایل‌ها خود را به نسخه پشتیبان اضافه کنید

en: Include your database in the backup
fa: پایگاه‌داده خود را به نسخه پشتیبان اضافه کنید

en: Premium / Extensions
fa: نسخه پریمیوم / افزودنی‌ها

[ctx: (verb)]
en: Download
fa: دانلود

en: You have chosen to backup files, but no file entities have been selected
fa: شما نسخه پشتیبان تهیه کرده‌اید ، اما هیچ یک از پرونده‌ها انتخاب نشده‌اند

en: Extensions
fa: افزودنی ها

en: Advanced Tools
fa: ابزارهای پیشرفته

en: Not installed
fa: نصب نشده

en: Deselect
fa: لغو انتخاب

en: Select all
fa: انتخاب همه

en: Processing...
fa: در حال پردازش...

en: For backups older than
fa: برای پشتیبان‌های قدیمی‌تر از

en: week(s)
fa: هفته

en: hour(s)
fa: ساعت‌

en: day(s)
fa: روز

en: in the month
fa: در ماه

en: day
fa: روز

en: Don't know your email address, or forgotten your password?
fa: آدرس ایمیل خود را نمی‌دانید، یا رمزعبور خود را فراموش کرده‌اید؟

en: Enter your UpdraftPlus.Com email / password here to connect:
fa: ایمیل و رمزعبور UpdraftPlus.Com خود را در اینجا وارد کنید تا متصل شوید:

en: Payments can be made in US dollars, euros or GB pounds sterling, via card or PayPal.
fa: پرداخت‌ها را می‌توان به دلار آمریکا، یورو یا پوند استرلینگ از طریق کارت یا پی‌پال انجام داد.

en: Counting...
fa: درحال محاسبه...

en: Disconnecting...
fa: درحال قطع ارتباط...

en: Connecting...
fa: در حال اتصال...

en: Refresh current status
fa: تازه‌سازی وضعیت فعلی

en: Disconnect
fa: قطع شدن

en: Go here for help
fa: برای اطلاعات بیشتر به این قسمت بروید

en: Back...
fa: بازگشت...

en: %s per quarter
fa: %s  سه ماهه

en: Read more about it here.
fa: اطلاعات بیشتر در مورد آن را در اینجا بخوانید.

en: UpdraftPlus Vault is built on top of Amazon's world-leading data-centres, with redundant data storage to achieve 99.999999999% reliability.
fa: آپ‌درفت‌پلاس والت در دیتاسنترهای پیشرو جهانی آمازون ساخته شده است و دارای فضای ذخیره‌سازی اطلاعات اضافی برای دستیابی به قابلیت اطمینان 99.999999999٪ است.

en: Show the options
fa: نمایش تنظیمات

en: Press a button to get started.
fa: برای شروع یک دکمه را فشار دهید.

en: UpdraftPlus Vault brings you storage that is <strong>reliable, easy to use and a great price</strong>.
fa: آپ‌درفت‌پلاس والت برای شما یک فضا ذخیره‌سازی فراهم می‌کند که <strong> قابل اعتماد و آسان و با قیمت عالی می‌باشد</strong>.

en: Delete failed:
fa: حذف انجام نشد:

en: You should check that the remote site is online, not firewalled, does not have security modules that may be blocking access, has UpdraftPlus version %s or later active and that the keys have been entered correctly.
fa: باید بررسی کنید که سایت از راه دور آنلاین باشد، فایروال نباشد، دارای ماژول‌های امنیتی که احتمال دارد دسترسی را مسدود کنند، نباشد، دارای آپ‌درفت‌پلاس نسخه %s یا بالاتر فعال باشد و اینکه کلیدها به درستی وارد شده باشند.

en: site not found
fa: سایت پیدا نشد

en: Site
fa: سایت

en: Backup sent to remote site - not available for download.
fa: پشتیبان ارسال شده به سایت از راه دور - برای دانلود در دسترس نیست.

en: Testing connection...
fa: درحال تست اتصال...

en: Deleting...
fa: درحال حذف...

en: key name
fa: نام کلید

en: Please give this key a name (e.g. indicate the site it is for):
fa: لطفاً یک نام برای این کلید بگذارید (به عنوان مثال به سایتی که کلید برای آن است اشاره کنید):

en: Creating...
fa: در حال ساخت...

en: Send
fa: ارسال

en: Send to site:
fa: ارسال به سایت:

en: No receiving sites have yet been added.
fa: هنوز هیچ سایت دریافت کننده‌ای اضافه نشده است.

en: key
fa: کلید

en: Almost all FTP servers will want passive mode; but if you need active mode, then uncheck this.
fa: تقریباً تمام سرورهای FTP حالت غیرفعال (passive mode) می‌خواهند. اما اگر به حالت فعال (active mode) نیاز دارید ، این گزینه را بردارید.

en: Passive mode
fa: حالت غیرفعال

en: Remote path
fa: مسیر از راه دور

en: FTP password
fa: رمز عبور FTP

en: FTP login
fa: لاگین FTP

en: FTP server
fa: سرور FTP

en: Add site
fa: سایت را اضافه کنید

en: Adding...
fa: درحال افزودن...

en: You have made changes to your settings, and not saved.
fa: شما تغییراتی در تنظیمات خود ایجاد کرده‌اید و ذخیره نکرده‌اید.

en: For longer help, including screenshots, follow this link.
fa: برای اطلاعات بیشتر، شامل اسکرین‌شات، این لینک را دنبال کنید.

en: To remove the block, please go here.
fa: برای حذف بلوک، لطفاً به اینجا بروید.

en: For personal support, the ability to copy sites, more storage destinations, encrypted backups for security, multiple backup destinations, better reporting, no adverts and plenty more, take a look at the premium version of UpdraftPlus - the world's most popular backup plugin.
fa: برای دریافت پشتیبانی به صورت خصوصی، توانی کپی کردن سایت ها، داشتن فضاهای مقصد بیشتر، پشتیبان های رمزنگاری شده برای بالا بردن امنیت، فرستادن فایل های پشتیبان به چند مقصد مختلف، گزارش گیری های بهتر، رهایی از تبلیغات داخل پلاگین و موارد بیشتر دیگر، می توانید نگاهی به نسخه تجاری UpdraftPlus (یکی از عمومی ترین پلاگین های پشتیبان گیری دنیا) بیندازید.

en: This most likely means that you share a webserver with a hacked website that has been used in previous attacks.
fa: این به احتمال زیاد بدان معنی است که شما یک وب سرور با یک وب سایت هک شده که در حملات قبلی استفاده میشده به اشتراک گذاشته اید.

en: It appears that your web server's IP Address (%s) is blocked.
fa: به نظر میرسد که آی پی وب سرور شما (%s)  بلوک شده است.

en: UpdraftPlus.com has responded with 'Access Denied'.
fa: UpdraftPlus.com " عدم دسترسی " را پاسخ داده.

en: Premium WooCommerce plugins
fa: افزونه ی تجاری WooCommerce

en: Free two-factor security plugin
fa: دو افزونه ی رایگان امنیتی

en: More quality plugins
fa: افزونه‌های با کیفیت تر

en: Go to the shop.
fa: رفتن به سبد خرید

en: Compare with the free version
fa: درمقایسه با نسخه ی رایگان

en: UpdraftPlus Premium
fa: نسخه ی تجاری UpdraftPlus

en: Free Newsletter
fa: خبررسان رایگان

en: Dismiss (for %s months)
fa: بست ( برای %s  ماه)

en: (at same time as files backup)
fa: (در همان زمانی که از فایل ها پشتیبان تهیه میشود )

en: No backup has been completed
fa: هیچ پشیبانی هنوز کامل نشده

en: Newsletter sign-up
fa: ثبت نام در خبرنامه

en: Follow this link to sign up for the UpdraftPlus newsletter.
fa: برای عضویت در خبرنامه UpdraftPlus لینک زیر را دنبال کنید

en: Backup non-WordPress files and databases
fa: پشتیبان گیری از فایل های وردپرس به همراه  دیتابیس

en: Ask a pre-sales question
fa: سوال قبل از سفارش

en: Pre-sales FAQs
fa: لیست کلیه ی امکانات

en: Full feature list
fa: لیست کامل امکانات

en: Backup (where relevant) plugins, themes and the WordPress database with UpdraftPlus before updating
fa: پشتیبان گیری از پلاگین ها ,قالب ها ها و پایگاه داده وردپرس با UpdraftPlus قبل از به روز رسانی

en: %s Error: Failed to initialise
fa: %s خطا: مقدار دهی اولیه با شکست روبرور شد

[ctx: Uploader: Drop db.gz.crypt files here to upload them for decryption - or - Select Files]
en: or
fa: یا

en: You did not select any components to restore. Please select at least one, and then try again.
fa: شما هیچ مورد را برای بازیابی انتخاب نکردید . لطفا حداقل یکی را انتخاب کنید و دوباره تلاش کنید.

[ctx: "tenant" is a term used with OpenStack storage - Google for "OpenStack tenant" to get more help on its meaning]
en: tenant
fa: OpenStack tenant

[ctx: Keystone and swauth are technical terms which cannot be translated]
en: This needs to be a v2 (Keystone) authentication URI; v1 (Swauth) is not supported.
fa: این یک آدرس احراز هویت از نسخه ی 2 (Keystone)  دارد ; از نسخه 1 پشتیبانی نمیشود  (Swauth) .

en: your site's admin address
fa: آدرس مدیریت سایت شما

en: Check this box to have a basic report sent to
fa: برای ارسال گزارش به شما این گزینه را انتخاب کنید

[ctx: i.e. Non-automatic]
en: Manual
fa: دستی

[ctx: The user is being told the number of times an error has happened, e.g. An error (27) occurred]
en: An error (%s) occurred:
fa: یک خظا رخ داد (%s) :

en: Change Lock Settings
fa: تغییر تنظیمات قفل

en: For even more features and personal support, check out
fa: برای ویژگی های بیشتر و پشتیبانی شخصی , انتخاب شود

en: Database decryption phrase
fa: عبارت مورد نیاز برای رمزگذاری پایگاه داده

en: Automatic backup before update
fa: پشتیبان گیری خودکار قبل از بروز رسانی

en: WordPress core (only)
fa: هسته ی وردپرس ( فقط)

en: To access the UpdraftPlus settings, please enter your unlock password
fa: برای دسترسی به تنظیمات UpdraftPlus لطفا پسورد را وارد کنید

en: Password incorrect
fa: پسورد اشتباهه

en: Unlock
fa: بازکردن قفل

en: Otherwise, the default link will be shown.
fa: در غیر این صورت لینک اولیه نشان داده خواهد شد.

en: Support URL
fa: آدرس پشتیان

en: Require password again after
fa: درخواست پسورد دوباره بعد از

en: %s weeks
fa: %s هفته

en: 1 week
fa: 1 هفته

en: %s hours
fa: %s ساعت

en: 1 hour
fa: 1 ساعت

en: Please make sure that you have made a note of the password!
fa: لطفا مطمئن شوید که شما یک یاداوری برای پسوردتان در نظر گرفته اید!

en: Lock access to the UpdraftPlus settings page
fa: قفل کردن دسترسی به صفحه ی تنظیمات UpdraftPlus

en: The admin password has been changed.
fa: پسورد مدیریت تغییر کرد .

en: An admin password has been set.
fa: یک پسورد برای مدیریت هم اکنون قرار داده شد.

en: The admin password has now been removed.
fa: پسورد مدیریت همکنون پاک شد

en: (learn more about this significant option)
fa: (اطلاعات بیشتر در مورد این گزینه)

en: View Log
fa: مشاهده گزارش

en: Backup data (click to download)
fa: اطلاعات پشتیبان ( برای دانلود کلیک کنید )

en: Backup date
fa: تاریخ پشتیبان

en: and retain this many scheduled backups
fa: و تعداد پشتیبان‌های زمان‌بندی‌شده که باید نگهداری شوند

en: Upload files into UpdraftPlus.
fa: آپلود فایل ها به UpdraftPlus .

en: Backup label:
fa: عنوان پشتیبان :

en: Error: unexpected file read fail
fa: خطا: خواندن پرونده‌ی غیرمنتظره انجام نشد

en: check your log for more details.
fa: چک کردن گزارش شما برای دیدن جزئیات.

en: A zip error occurred
fa: خطای از نوع ZIP رخ داده

en: Your label for this backup (optional)
fa: لیبل شما برای این فایل پشتیبان (اختیاری)

en: You entered an email address that was not recognised by UpdraftPlus.Com
fa: آدرس ایمیل شما توسط UpdraftPlus.Com قابل تشخیص نمی باشد

en: Your email address was valid, but your password was not recognised by UpdraftPlus.Com.
fa: آدرس ایمیل شما معتبر است، ولی رمز عبور شما توسط UpdraftPlus.Com شناسایی نمی شود.

en: You need to supply both an email address and a password
fa: باید آدرس ایمیل و رمز عبور را تامین نمائید.

en: If you want to restore a multisite backup, you should first set up your WordPress installation as a multisite.
fa: اگر می خواهید پشتیبان multisite را بازیابی کنید، اول نیاز دارید که وردپرس را به صورت multisite تنظیم نمائید.

en: already done
fa: انجام شد

en: skipped (not in list)
fa: پرش (در لیست نمی باشد)

en: Search and replacing table:
fa: جستجو و جایگزینی جدول

en: Enter a comma-separated list; otherwise, leave blank for all tables.
fa: یک لیست csv وارد نمائید. در غیر اینصورت برای همه جداول خالی بگذارید.

en: These tables only
fa: فقط این جداول

en: Rows per batch
fa: ردیف در دسته

en: You have not yet connected with your UpdraftPlus.Com account.
fa: شما هنوز به اکانت UpdraftPlus.Com متصل نشده اید.

en: You need to connect to receive future updates to UpdraftPlus.
fa: برای دریافت بروزرسانی ها در آینده نیاز به اتصال به UpdraftPlus دارید.

en: Any support requests to do with %s should be raised with your web hosting company.
fa: هر درخواست پشتیبانی با %s باید از ظریق شرکت هاستینگ سایت مطرح گردد.

en: You should only proceed if you cannot update the current server and are confident (or willing to risk) that your plugins/themes/etc. are compatible with the older %s version.
fa: اگر نمی توانید سرور موجود را بروزرسانی کنید، باید ادامه دهید و مطمئن باشید که plugins/themes/etc. با ورژن قدیمی %s سازگاری دارد.

en: This is significantly newer than the server which you are now restoring onto (version %s).
fa: این جدیدتر از سروری است که در حال بازسازی درون آن هستید (نسخه %s)

en: The site in this backup was running on a webserver with version %s of %s.
fa: سایت این پشتیبان در حال اجرا بر روی وب سرور با نسخه %s از %s است.

en: Facebook
fa: فیسبوک

en: Twitter
fa: توییتر

en: UpdraftPlus is on social media - check us out!
fa: UpdraftPlus در رسانه های اجتماعی - از اینجا ما را ببینید:

en: Why am I seeing this?
fa: چرا من این را می بینم؟

en: The location of this directory is set in the expert settings, in the Settings tab.
fa: محل این دایرکتوری در تنظیمات پیشرفته در تب تنظیمات قابل تنظیم است.

en: Press here to look inside your UpdraftPlus directory (in your web hosting space) for any new backup sets that you have uploaded.
fa: اینجا را فشار دهید تا درون دایرکتوری UpdraftPlus (بر روی فضای میزبانی خود) را برای هر پشتیبان جدیدی که آپلود کرده اید، مشاهده نمائید.

en: Start backup
fa: شروع پشتیبان گیری

en: You are using the %s webserver, but do not seem to have the %s module loaded.
fa: شما در حال استفاده از وب سرور %s هستید، ولی به نظر می رسد که ماژول %s بارگذاری نگردیده است.

en: You will need to consult with your web hosting provider to find out how to set permissions for a WordPress plugin to write to the directory.
fa: شما باید با ارائه دهنده سرویس هاست وب سایت خود تماس گرفته و در مورد چگونگی ایجاد دسترسی نوشتن یک افزونه وردپرس به دایرکتوری کمک بخواهید.

en: Unless you have a problem, you can completely ignore everything here.
fa: تا زمانی که شما دچار مشکل شده اید، می توانید هرچیزی که در اینجا وجود دارد را نادیده بگیرید.

en: This file could not be uploaded
fa: فایل نمی تواند آپلود شود.

en: You will find more information about this in the Settings section.
fa: شما می توانید اطلاعات بیشتری از این قسمت را در بخش تنظیمات پیدا کنید.

en: Supported backup plugins: %s
fa: افزونه های پشتیبان گیری قابل پشتیبانی: %s

en: Tell me more about incremental backups
fa: درباره پشتیبان گیری افزایشی بیشتر توضیح بده.

en: Memory limit
fa: محدودیت حافظه

en: restoration
fa: بازسازی

en: Incremental
fa: افزایشی

en: Full backup
fa: پشتیبان گیری کامل

en: now proceeding with the updates...
fa: درحال اقدام برای بروزرسانی ...

en: (view log...)
fa: (مشاهده گزارش ...)

en: Backup succeeded
fa: پشتیبان گیری با موفقیت به اتمام رسید

en: Every %s hours
fa: هر %s ساعت

en: search and replace
fa: جستجو و جایگزین کردن

en: Go
fa: برو

en: A search/replace cannot be undone - are you sure you want to do this?
fa: یک فرایند جستجو/جایگزین کردن نمی‌تواند بازگردانده شود - آیا مطمئن هستید که می‌خواهید این کار را انجام دهید؟

en: This can easily destroy your site; so, use it with care!
fa: این مورد می‌تواند به راحتی سایت شما را تخریب کند؛ بنابراین با دقت استفاده کنید!

en: Replace with
fa: جایگزین کن با

en: Search for
fa: جستجو کن برای

en: Search / replace database
fa: جستجو / جایگزین کردن دیتابیس

en: search term
fa: شرایط جستجو

en: Too many database errors have occurred - aborting
fa: خطاهای بسیار زیادی مربوط به دیتابیس بوجود آمد - درحال خاتمه دادن

en: read more at %s
fa: در %s بیشتر بخوانید

en: Email reports created by UpdraftPlus (free edition) bring you the latest UpdraftPlus.com news
fa: گزارش‌های ایمیلی ایجاد شده توسط نسخه رایگان UpdraftPlus آخرین اخبار وبسایت UpdraftPlus.com را برایتان ارائه می‌کند

en: N.B. If you install UpdraftPlus on several WordPress sites, then you cannot re-use your project; you must create a new one from your Google API console for each site.
fa: اگر UpdraftPlus را بر روی چندین سایت مختلف وردپرسی نصب کنید، نمی‌توانید پروژه تان را دوباره استفاده کنید؛ باید برای هر یک از سایت‌ها، باید مورد جدیدی از کنسول API گوگل خود ایجاد کنید.

en: You have not yet made any backups.
fa: شما تا کنون پشتیبان‌ای نساخته اید.

en: Database Options
fa: تنظیمات دیتابیس

en: %s (%s used)
fa: %s (%s استفاده شده)

en: Free disk space in account:
fa: فضای دیسک خالی موجود در این اکانت:

en: This button is disabled because your backup directory is not writable (see the settings).
fa: این کلید غیرفعال است چون پوشه پشتیبان گیری شما غیر قابل نوشتن است (تنظیمات را مشاهده کنید).

en: To change any of the default settings of what is backed up, to configure scheduled backups, to send your backups to remote storage (recommended), and more, go to the settings tab.
fa: برای تغییر هرگونه تنظیمی از تنظیمات پیشفرض چیزهایی که پشتیبان گرفته شده اند، برای پیکربندی پشتیبان گیریهای زمان بندی شده، برای ارسال پشتیبان های شما به مخزن ذخیره سازی از راه دور (توصیه میشود)، و بیشتر، به بخش تنظیمات بروید.

en: To make a backup, just press the Backup Now button.
fa: برای ایجاد پشتیبان، بر روی کلید {همین حالا پشتیبان بگیر} کلیک کنید.

en: Welcome to UpdraftPlus!
fa: به UpdraftPlus خوش آمدید!

en: If you enter text here, it is used to encrypt database backups (Rijndael). <strong>Do make a separate record of it and do not lose it, or all your backups <em>will</em> be useless.</strong> This is also the key used to decrypt backups from this admin interface (so if you change it, then automatic decryption will not work until you change it back).
fa: هر متنی که در اینجا نوشته شود به عنوان رمزگذاری فایل دیتابیس استفاده خواهد شد.<strong> حتما این متن را در یک مکان امن جداگانه ذخیره و نگهداری کنید وگرنه فایل های پشتیبان ایجاد شده بلا استفاده خواهند بود و شما نمیتوانید در<em> آینده </em> از آنها استفاده کنید.</strong> این کد به عنوان کلید رمزگشایی فایل های پشتیبان شما در پنل ادمین استفاده خواهد شد .(در صورت تغییر آن رمزگشایی خودکار انجام نخواهد شد مگر قبل از رمزگشایی کلید قبلی را وارد نمایید.)

en: Testing...
fa: درحال تست ...

en: Test connection...
fa: تست ارتباط ...

en: Table prefix
fa: پیشوند جدول

en: Backup external database
fa: پشتیبان گیری از دیتابیس خارجی

en: Add an external database to backup...
fa: افزودن یک دیتابیس خارجی به پشتیبان گیری ...

en: If your database includes extra tables that are not part of this WordPress site (you will know if this is the case), then activate this option to also back them up.
fa: اگر دیتابیس شما شمایل تیبل هایی هست که بخشی از وردپرس نیستند این گزینه را علامت بزنید تا از انها نیز پشتیبان تهیه شود .

en: Backup non-WordPress tables contained in the same database as WordPress
fa: پشتیبان های تیبل های غیر وردپرس نیز به طور یکجا در دیتابیس وردپرس قرار گرفت

en: This option will cause tables stored in the MySQL database which do not belong to WordPress (identified by their lacking the configured WordPress prefix, %s) to also be backed up.
fa: این گزینه باعث می شود که از تیبل هایی که متعلق به وردپرس نیستند نیز پشتیبان تهیه شود .(تعریف شده توسط پیشوند , %s )

en: Connection failed.
fa: ارتباط برقرار نشد.

en: Connection succeeded.
fa: ارتباط با موفقیت برقرار شد.

en: %s total table(s) found; %s with the indicated prefix.
fa: %s جدول یافته شد. %s با پیشوند یافته شد.

en: %s table(s) found.
fa: %s جدول (ها) یافته شد.

en: database connection attempt failed
fa: تلاش برای ارتباط با دیتابیس با مشکل مواجه شد.

en: database name
fa: نام دیتابیس

en: host
fa: میزبان

en: user
fa: کاربر

en: External database (%s)
fa: دیتابیس خارجی (%s)

en: Follow this link to your Google API Console, and there activate the Drive API and create a Client ID in the API Access section.
fa: این لینک را برای دسترسی به کنسول API گوگل دنبال کنید و دیسک API را فعال و یک آی دی کاربری در قسمت دسترسی API ایجاد نمایید.

en: failed to access parent folder
fa: دسترسی به پوشه ی مادر با مشکل مواجه شد

en: However, subsequent access attempts failed:
fa: اما , تلاش برای دسترسی بعدی با مشکل مواجه شد.

en: External database
fa: دیتابیس خارجی

en: This will also cause debugging output from all plugins to be shown upon this screen - please do not be surprised to see these.
fa: این گزینه یک خروجی دیباگ شده برای تمام پلاگین های شما ایجاد خواهد نمود - لطفا از دیدن ان شگفت زده نشید .

en: Backup more databases
fa: پشتیبان‌گیری از پایگاه‌داده‌های بیشتر

en: First, enter the decryption key
fa: ابتدا, کلید رمزگشایی را وارد کنید

en: You can manually decrypt an encrypted database here.
fa:  در اینجا  شما می توانید به صورت دستی از دیتابیس های رمزگذاری شده رمزگشایی کنید .

en: It can also backup external databases.
fa: اون میتواند از دیتابییس خارجی پشتیبانگیری کند.

en: Don't want to be spied on? UpdraftPlus Premium can encrypt your database backup.
fa: نمیخواید جاسوسی کنید ؟ UpdraftPlus پرمیوم میتواند دیتابیس شما را رمزگذاری کند .

en: use UpdraftPlus Premium
fa: استفاده از UpdraftPlus تجاری

en: Decryption failed. The database file is encrypted.
fa: رمزگشایی با شکست مواجه شد . فایل دیتابیس رمزگذاری شده است.

en: Only the WordPress database can be restored; you will need to deal with the external database manually.
fa: تنها دیتابیس های وردپرس قایل بازیابی هست.  برای دیتابیس های خارجی باید دستی عمل کنید .

en: An error occurred on the first %s command - aborting run
fa: در اولین  %s دستور یک مشکل رخ داد - در حال لغو.

en: Connection failed: check your access details, that the database server is up, and that the network connection is not firewalled.
fa: ارتباط با مشکل مواجه شد : جزئیات دسترسی را چک کنید , که سرور  دیتابیس آنلاین باشد و شبکه ی ارتباطی توسط فایروال  محدود نشده باشد.

en: database connection attempt failed.
fa: تلاش برای ارتباط با دیتابیس با مشکل مواجه شد.

en: Warning: the database's home URL (%s) is different to what we expected (%s)
fa: اخطار: آدرس صفحه ی اصلی دیتابیس (%s) متفاوت از آن چیزی است که ما انتظار داریم (%s)

en: In %s, path names are case sensitive.
fa: در %s، نام آدرس به حروف کوچک و بزرگ حساس است.

en: If you leave it blank, then the backup will be placed in the root of your %s
fa: در صورتیکه خالی بگذارید، فایل پشتیبان در شاخه اصلی %s شما درج خواهد شد.

en: e.g. %s
fa: مثال %s

en: Enter the path of the %s folder you wish to use here.
fa: مسیر فولدر %s که مایلید استفاده کنید را اینجا وارد کنید.

en: Container
fa: کانتینر

en: Leave this blank, and a default will be chosen.
fa: اگر خالی بماند، یک پیشفرض برایش انتخاب خواهد شد.

en: Tenant
fa: مستاجر

en: Follow this link for more information
fa: برای اطلاعات بیشتر این لینک را دنبال کنید

en: authentication URI
fa: احراز هویت URI

en: Get your access credentials from your OpenStack Swift provider, and then pick a container name to use for storage. This container will be created for you if it does not already exist.
fa: اعتبار دسترسی خود را از فراهم کننده ی "اوپن استک سویفت" خود دریافت کنید و سپس برای استفاده از فضا، یک نام برای کانتینر برگزینید. این کانتینر ایجاد خواهد شد در صورتیکه هم اکنون وجود نداشته باشد.

en: Failed to download %s
fa: ناموفق در دانلود نمودن %s

en: Failed to download
fa: ناموفق در دانلود

en: failed to list files
fa: ناموفق در لیست نمودن فایل ها

en: Failed to upload %s
fa: ناموفق در آپلود %s

en: Success:
fa: موفق:

en: (You appear to be already authenticated).
fa: (به نظر میرسد شما قبلا احراز هویت شده اید).

en: Dropbox
fa: دراپ باکس

en: Authenticate with %s
fa: احراز هویت با %s

en: Error downloading remote file: Failed to download
fa: خطا در دانلود فایل ریموت: دانلود ناموفق

en: Region: %s
fa: منطقه: %s

en: %s error - we accessed the container, but failed to create a file within it
fa: خطای %s - ما به کانتینر دسترسی پیدا کردیم، اما نتوانستیم فایلی درون آن ایجاد کنیم

en: The %s object was not found
fa: موضوع %s یافت نشد

en: Could not access %s container
fa: نمی توان به کانتینر %s دسترسی پیدا کرد

en: %s error - failed to access the container
fa: خطای %s - ناموفق در دسترسی به کانتینر

en: Account holder's name: %s.
fa: نام صاحب حساب: %s

en: To be able to set a custom folder name, use UpdraftPlus Premium.
fa: اگر می خواهید توانایی انتخاب نام فولدر دلخواه خود را داشته باشید، از آپ درفت پلاس پریمیوم استفاده کنید.

en: It is an ID number internal to Google Drive
fa: این یک شماره شناسه ی داخلی برای گوگل درایو می باشد

en: <strong>This is NOT a folder name</strong>.
fa: <strong>این نام فولدر نیست</strong>.

en: Folder
fa: فولدر

en: %s download: failed: file not found
fa: دانلود %s: ناموفق: فایل یافت نشد

en: Name: %s.
fa: نام: %s

en: Google Drive list files: failed to access parent folder
fa: لیست فایل های Google Drive : دسترسی به پوشه ی مادر با شکست مواجه شد.

en: Your %s version: %s.
fa: نسخه ی %s شما: %s.

en: You will need to ask your web hosting company to upgrade.
fa: شما نیاز خواهید داشت با شرکت هاستینگ خود برای ارتقا تماس بگیرید.

en: This remote storage method (%s) requires PHP %s or later.
fa: این روش ذخیره سازی دستی  (%s) نیازمند  PHP %s یا جدیدتر  می باشد.

en: Call
fa: تماس

en: Fetch
fa: بازخوانی

en: This feature requires %s version %s or later
fa: این امکانات نیازمند  %s نسخه  %s یا جدیدتر میباشد.

en: Failed to unpack the archive
fa: ناموفق در بازگشایی آرشیو

en: Error - failed to download the file
fa: خطا - ناموفق در دانلود فایل

en: Rescan local folder for new backup sets
fa: جستجوی مجدد فولدر جهت ایجاد بکاپ

en: You should update UpdraftPlus to make sure that you have a version that has been tested for compatibility.
fa: شما باید UpdraftPlus را به روز رسانی کنید تا مطمئن شوید که نسخه شما تست سازگاری شده است.

en: It has been tested up to version %s.
fa: تا نسخه ی  %s تست شده است.

en: The installed version of UpdraftPlus Backup/Restore has not been tested on your version of WordPress (%s).
fa:  نسخه پشتیبان / بازیابی UpdraftPlus هنوز روی نسخه ی وردپرس  (%s) شما تست نشده است.

en: password/key
fa: رمز/کلید

en: Key
fa: کلید

en: Your login may be either password or key-based - you only need to enter one, not both.
fa: برای ورود تنها نیاز بهیک پسورد یا کلید میباشد نه هر دو.

en: The key provided was not in a valid format, or was corrupt.
fa: فرمت کلید ارائه شده صحیح نیست یا اینکه خراب است.

en: SCP/SFTP password/key
fa: رمز/ کلید SCP/SFTP

en: Files backup (created by %s)
fa: فایل پشتیبان ایجاد شد ( توسط %s)

en: Files and database WordPress backup (created by %s)
fa: فایل ها و دیتابیس وردپرس پشتیبان گیری شد .( توسط %s)

en: Backup created by: %s.
fa: بوسیله ی %s پشتیبان ایجاد شد.

en: Database (created by %s)
fa: دیتابیس ( ایجاد شده توسط %s)

en: unknown source
fa: منبع نامشخص

en: Rescan remote storage
fa: اسکن دوباره فضا

en: Upload backup files
fa: آپلود فایل های پشتیبان

en: This backup was created by %s, and can be imported.
fa: این پشتیبان ایجاد شده توسط %s و میتواند بارگزای شود .

en: Read this page for a guide to possible causes and how to fix it.
fa: برای راهنمایی این صفحه را مطالعه کنید تا از نکات امکان پذیر برای حل مشکل  اطلاع پیدا کنید.

en: WordPress has a number (%d) of scheduled tasks which are overdue. Unless this is a development site, this probably means that the scheduler in your WordPress install is not working.
fa: وردپرس تعدادی  (%d) وظیفه ی زمانمند که زمان انها سر رسیده دارد . مگر اینکه سایت شما تحت توسعه میباشد یعنی فعالیت های زمان مند در وردپرس غیرفعال میباشد .

en: If this is a backup created by a different backup plugin, then UpdraftPlus Premium may be able to help you.
fa: اگر این فایل پشتیبان توسط پلاگین های دیگری ایجاد شده ممکن است نسخه ی تجاری UpdraftPlus به شما کمک کند .

en: However, UpdraftPlus archives are standard zip/SQL files - so if you are sure that your file has the right format, then you can rename it to match that pattern.
fa: اگر چه , فایل فایل های آرشیو  UpdraftPlus از فرمت های استاندارد zip/SQL هستند اگر شما مطمئن هستید که فرمت های شما صحیح میباشند شما میتوانید آنها را به الگوی صحیح تغییر نام دهید .

en: This file does not appear to be an UpdraftPlus backup archive (such files are .zip or .gz files which have a name like: backup_(time)_(site name)_(code)_(type).(zip|gz)).
fa: این فایل به نظر میرسد از فایل های پشتیبان UpdraftPlus نمیباشد ( فایل هایی با فرمت هایی مثل :  zip یا gz  با نام هایی مثل : backup_(time)_(site name)_(code)_(type).(zip|gz) )

en: Backup created by unknown source (%s) - cannot be restored.
fa: فایل پشتیبان توسط منبع نامشخصی ایجاد شده (%s) است و نمیتواند بازیابی شود .

en: The WordPress content folder (wp-content) was not found in this zip file.
fa: پوشه ی محتویات وردپرس  (wp-content) در این فایل زیپ یافت نشد.

en: This version of UpdraftPlus does not know how to handle this type of foreign backup
fa: این نسخه از UpdraftPlus توانایی پشتیبانی از این نوع فایل پشتیبان بیگانه را ندارد

en: %s returned an unexpected HTTP response: %s
fa: %s پاسخ HTTP ناخواسته ای بازگشت داده شد :%s

en: The UpdraftPlus module for this file access method (%s) does not support listing files
fa: روش دسترسی (%s) به فایل توسط ماژول UpdraftPlus  در لیست فایل ها پشتیبانی نمیشود .

en: No settings were found
fa: هیچ تنظیماتی یافت نشد

en: One or more backups has been added from scanning remote storage; note that these backups will not be automatically deleted through the "retain" settings; if/when you wish to delete them then you must do so manually.
fa: یک یا چندین پشتیبان از طریق اسکن کردن فضای ذخیره سازی ریموت، افزوده شدند. توجه کنید که این پشتیبان ها به صورت خودکار طبق تنظیمات "حفظ پشتیبان ها" حذف نخواهند شد. اگر/وقتی که شما تصمیم به حذف کردن آن دارید، باید این کار را به صورت دستی انجام دهید.

en: Rescanning remote and local storage for backup sets...
fa: جستوجوی دوباره مکان های ذخیره سازی برای مجموعه فایل های پشتیبانی...

en: (Read more)
fa: (ادامه مطلب)

en: Log all messages to syslog (only server admins are likely to want this)
fa: گزارش تمام پیام ها در گزارش سیستم ( تنها ادمین سرور ها اینو میخواهند )

en: Remove
fa: حذف

en: Other %s FAQs.
fa:   %s سوالات متداول دیگر

en: Check this to receive more information and emails on the backup process - useful if something is going wrong.
fa: این گزینه را برای دریافت اطلاعات و ایمیل های فرآیند پشتیبان گیری انتخاب کنید  - برای زمانی که فرایند با مشکل مواجه می شوند مفید هست .

en: If entering multiple files/directories, then separate them with commas. For entities at the top level, you can use a * at the start or end of the entry as a wildcard.
fa: اگر چندین فایل یا مسیر را وارد کردید آنها را با کاما از یک دیگر جدا کنید . برای دسترسی به سطوح بالاتر شما میتوانید با قرار دادن * در شروع یا انتها, آنها را تعریف کنید .

en: Your hosting company must enable these functions before %s can work.
fa: شررکت هاست شما باید ایت تابع را فعال کنید قبل از اینکه %s بتواند کار کند .

en: Your web server's PHP installation has these functions disabled: %s.
fa: تنظیمات نصب وب سرور PHP شما این تابع را غیر فعال کرده است : %s .

en: encrypted FTP (explicit encryption)
fa: FTP رمزگذاری شده ( رمزگذاری صریح)

en: encrypted FTP (implicit encryption)
fa: FTP رمزگذاری شده ( رمزگذاری ضمنی)

en: regular non-encrypted FTP
fa: FTP غیر رمزگداری شده ی معمولی

en: Backup created by:
fa: پشتیبانی ایجاد شده بوسیله ی :

en: Available to claim on this site
fa: در این سایت امکان پذیره

en: To maintain your access to support, please renew.
fa: برای باقی ماند دسترسی به پشتیبانی , لطفا تجدید کنید .

en: Your paid access to UpdraftPlus support will soon expire.
fa: دسترسی تجاری شما برای پشتیبانی UpdraftPlus به زودی به اتمام خواهد رسید.

en: To regain your access, please renew.
fa: برای دسترسی دوباره، لطفا تجدید کنید.

en: Your paid access to UpdraftPlus support has expired.
fa: دسترسی تجاری شما به پشتیبانی UpdraftPlus  به اتمام رسیده است.

en: Your paid access to UpdraftPlus updates for this site will soon expire.
fa: دسترسی تجاری شما برای بروزرسانی های UpdraftPlus  برای این سایت به زودی به اتمام خواهد رسید.

en: To retain your access, and maintain access to updates (including future features and compatibility with future WordPress releases) and support, please renew.
fa: برای حفظ دسترسیتان و ادامه استفاده از بروزرسانی ها (که شامل قابلیت های جدید و سازگاری با نسخه های جدید وردپرس است) و برای پشتیبانی، لطفا تجدید کنید.

en: Your paid access to UpdraftPlus updates for %s of the %s add-ons on this site will soon expire.
fa: دسترسی تجاری شما به بروزرسانی های UpdraftPlus  برای %s از %s افزونه های روی این سایت به زودی به اتمام خواهد رسید.

en: Your paid access to UpdraftPlus updates for %s add-ons on this site has expired.
fa: دسترسی تجاری شما به آپدیت های UpdraftPlus برای افزونه های %s روی این سایت منقضی شده است.

en: To regain access to updates (including future features and compatibility with future WordPress releases) and support, please renew.
fa: برای دسترسی دوباره به بروزرسانی ها (که شامل قابلیت های جدید و سازگاری با نسخه های جدید وردپرس است) و پشتیبانی، لطفا تجدید کنید.

en: Your paid access to UpdraftPlus updates for this site has expired. You will no longer receive updates to UpdraftPlus.
fa: دسترسی تجاری شما برای بروزرسانی های UpdraftPlus برای این سایت به اتمام رسیده است. شما دیگر بروزرسانی برای UpdraftPlus دریافت نخواهید کرد.

en: Dismiss from main dashboard (for %s weeks)
fa: نادیده گرفتن از داشبورد اصلی (برای %s هفته)

en: The attempt to undo the double-compression succeeded.
fa: تلاش برای خنثی کردن فشردگی دولایی موفقیت آمیز بود.

en: The attempt to undo the double-compression failed.
fa: تلاش برای خنثی کردن فشردگی دولایی با شکست مواجه شد.

en: The database file appears to have been compressed twice - probably the website you downloaded it from had a mis-configured webserver.
fa: فایل دیتابیس به نظر میرسد که دوبار فشرده سازی شده است - ممکن است وبسایتی که از آن دانلود کرده این دارای اشکال در پیکربندی وب سرور باشد.

en: Constants
fa: ثابت ها

en: Failed to open database file for reading:
fa: بازکردن فایل دستابیس با شکست مواجه شد برای خواندن:

en: No database tables found
fa: هیچ تیبلی در دیتابیس پیدا نشد

en: please wait for the rescheduled attempt
fa: لطفا برای تلاش های برنامه ریزی شده منتظر بمانید

en: Note that warning messages are advisory - the backup process does not stop for them. Instead, they provide information that you might find useful, or that may indicate the source of a problem if the backup did not succeed.
fa: توجه کنید که پیغام های هشدا جنبه مشاوره ای دارند - فرایند پشتیبان گیری به خاطر آن ها متوقف نمیشود. در عوض، آن ها اطلاعاتی را ارائه میدهند که ممکن است کاربردی باشند یا ممکن است دلیل و منبعی که باعث عدم موفقیت فرایند پشتیبان گیری شده است را نشان دهند.

en: Account full: your %s account has only %d bytes left, but the file to be uploaded has %d bytes remaining (total size: %d bytes)
fa: حساب کاربری پر شده است: حساب کاربری %s شما فقط %d بایت دیگر دارد، ولی فایلی که در حال بارگزاری آن هستید %d بایت دیگر باقی مانده است (حجم کل: %d بایت)

en: Errors occurred:
fa: خطایی رخ داده است:

en: Follow this link to download the log file for this restoration (needed for any support requests).
fa: از طریق این لینک می توانید فایل سوابق بازیابی را دانلود نمائید (برای درخواست های پشتیبانی نیاز دارید).

en: See this FAQ also.
fa: این FAQ را هم ملاحظه نمائید.

en: If you choose no remote storage, then the backups remain on the web-server. This is not recommended (unless you plan to manually copy them to your computer), as losing the web-server would mean losing both your website and the backups in one event.
fa: اگر هیچ فضای ذخیره‌سازی از راه دور را انتخاب نکنید، پشتیبان‌های تهیه شده در وب سرور باقی می‌ماند. این توصیه نمی‌شود (مگر اینکه شما قصد دارید به صورت دستی آنها را در رایانه خود کپی کنید)، زیرا از دست دادن وب سرور هم به معنای از دست دادن وبسایت و هم از دست دادن همه‌ی پشتیبان‌‌های شما در یک واقعه غیرمنتظره خواهد بود.

en: The PHP setup on this webserver allows only %s seconds for PHP to run, and does not allow this limit to be raised. If you have a lot of data to import, and if the restore operation times out, then you will need to ask your web hosting company for ways to raise this limit (or attempt the restoration piece-by-piece).
fa: تنظیمات PHP بر روی این سرور فقط اجازه می دهد که %s ثانیه PHP اجرا شود. اگر شما داده های زیادی برای ورود دارید و اگر عملیات بازیابی زمان زیادی می برد، نیاز دارید از شرکت هاست خود تقاضای افزایش این زمان را بکنید (و یا به صورت تکه تکه اقدام به بازیابی نمائید).

en: The amount of time allowed for WordPress plugins to run is very low (%s seconds) - you should increase it to avoid backup failures due to time-outs (consult your web hosting company for more help - it is the max_execution_time PHP setting; the recommended value is %s seconds or more)
fa: مقدار زمانی که  برای اجرای افزونه های وردپرس اجازه داده شده است (%s ثانیه) خیلی کم است - شما برای اجتناب از رخ دادن خطا در پشتیبان گیری باید آن را افزایش دهید (با شرکت هاست خود صحبت کنید تا به شما کمک کنند - تنظیمات PHP در max_execution_time است؛ پیشنهاد می شود آن را به %s ثانیه و یا بیشتر تغییر دهید)

en: Disabled this plugin: %s: re-activate it manually when you are ready.
fa: این افزونه غیر فعال گردید: %s: هر زمان که آماده بودید، برای فعالسازی مجدد آن به صورت دستی اقدام نمائید.

en: The %s connection timed out; if you entered the server correctly, then this is usually caused by a firewall blocking the connection - you should check with your web hosting company.
fa: زمان اتصال %s منقضی شد؛ اگر سرور را درست وارد کرده اید، ممکن است به خاطر بلوکه کردن توسط فایروال اتفاق افتاده باشد- باید با شرکت هاست خود کنترل نمائید.

en: Messages:
fa: پیغام:

en: The directory does not exist
fa: دایرکتوری موجود نمی باشد

en: New User's Email Address
fa: ایمیل کاربر جدید

en: New User's Username
fa: نام کاربری کاربر جدید

en: Admin API Key
fa: کلید API ادمین

en: Admin Username
fa: نام کاربری ادمین

en: US or UK Rackspace Account
fa: حساب کاربری US یا UK Rackspace

en: Create new API user and container
fa: ساخت کاربر API و کانتینر جدید

en: API Key: %s
fa: کلید API: %s

en: Password: %s
fa: رمز عبور: %s

en: Username: %s
fa: نام کاربری: %s

en: Cloud Files operation failed (%s)
fa: عدم موفقیت در عملیات فایل های ابری (%s)

en: Conflict: that user or email address already exists
fa: تداخل: این کاربر و یا ایمیل وجود دارد

en: You need to enter a valid new email address
fa: یک ایمیل معتبر وارد نمائید

en: You need to enter a container
fa: یک container وارد نمائید

en: You need to enter a new username
fa: یک نام کاربری جدید وارد نمائید

en: You need to enter an admin API key
fa: نیاز به وارد کردن کلید API دارید

en: You need to enter an admin username
fa: باید نام کاربری ادمین را وارد نمایید

en: Create a new API user with access to only this container (rather than your whole account)
fa: ساخت کاربر API جدید با دسترسی به این کانتینر (به غیر از کل کاربر شما)

en: Cloud Files Container
fa: کانتینر فایل های ابری

en: Cloud Files API Key
fa: کلید API فایل های ابری

en: Cloud Files Username
fa: نام کاربری فضای ابری

en: London (LON)
fa: لندن (LON)

en: Hong Kong (HKG)
fa: هنگ کنگ (HKG)

en: Cloud Files Storage Region
fa: ناحیه ذخیره فضای ابری

en: Accounts created at rackspacecloud.com are US-accounts; accounts created at rackspace.co.uk are UK-based
fa: حساب های کاربری ساخته شده در rackspacecloud.com حساب های آمریکا هستند؛ حساب های کاربری ساخته شده در rackspace.co.uk حساب های انگلیس محور هستند.

en: US or UK-based Rackspace Account
fa: حساب کاربری US یا UK-based Rackspace

en: Accounts created at rackspacecloud.com are US accounts; accounts created at rackspace.co.uk are UK accounts.
fa: حساب های کاربری ساخته شده در rackspacecloud.com حساب های آمریکا هستند؛ حساب های کاربری ساخته شده در rackspace.co.uk حساب های انگلیس هستند.

en: Authorisation failed (check your credentials)
fa: عدم تایید مجوز (اعتبار خود را بررسی نمائید)

en: An unknown error occurred when trying to connect to UpdraftPlus.Com
fa: خطای ناشناخته در هنگام اتصال به UpdraftPlus.Com رخ داده است.

en: Create
fa: ایجاد

en: Trying...
fa: در حال تلاش...

en: The new user's RackSpace console password is (this will not be shown again):
fa: رمز عبور کاربر جدید کنسول RackSpace این است (دوباره نمایش داده نخواهد شد):

en: Error data:
fa: داده خطا:

en: Backup does not exist in the backup history
fa: پشتیبان در تاریخچه پشتیبان وجود ندارد

en: Could not move the files into place. Check your file permissions.
fa: نمی توان فایل ها را منتقل کرد. مجوز فایل خود را چک کنید.

en: Could not move new files into place. Check your wp-content/upgrade folder.
fa: نمی توان فایل های جدید را منتقل کرد. فولدر wp-content/upgrade را چک کنید.

en: Could not move old files out of the way.
fa: نمی توان فایل های قدیمی را حذف کرد.

en: Moving old data out of the way...
fa: برداشتن دیتا قدیمی از سر راه...

en: Add another address...
fa: آدرس دیگری اضافه نمائید...

en: Enter addresses here to have a report sent to them when a backup job finishes.
fa: آدرس ها را در این قسمت وارد کن تا زمانی که عملیات پشتیبان گیری به پایان رسید، گزارش به آن ارسال شود.

en: %s checksum: %s
fa: کنترلی %s: %s

en: files: %s
fa: فایل: %s

en: Use the "Reporting" section to configure the email addresses to be used.
fa: از بخش "گزارشگیری" برای تنظیم آدرس ایمیل مورد استفاده، استفاده نمائید.

en: Debugging information
fa: اطلاعات مشکل زدایی

en: Uploaded to:
fa: آپلود شده در:

en: Time taken:
fa: زمان سپری شده:

en: Warnings
fa: اخطارها

en: Errors
fa: خطاها

en: Errors / warnings:
fa: خطاها/اخطارها:

en: Contains:
fa: شامل:

en: Backup began:
fa: پشتیبان گیری شروع شده از:

en: Backup Report
fa: گزارش پشتیبان گیری

en: %d hours, %d minutes, %d seconds
fa: %d ساعت، %d دقیقه، %d ثانیه

en: %d errors, %d warnings
fa: %d خطا، %d هشدار

en: %s authentication
fa: احراز هویت %s

en: %s error: %s
fa: خطای %s: %s

en: %s logo
fa: لوگو %s

en: The required %s PHP module is not installed - ask your web hosting company to enable it
fa: ماژول PHP %s لازم نصب نشده است - از شرکت هاست خود برای فعالسازی آن درخواست کنید.

en: Your site's admin email address (%s) will be used.
fa: آدرس ایمیل ادمین شما (%s) استفاده خواهد شد.

en: Connect
fa: اتصال

en: (version: %s)
fa: (نسخه: %s)

en: Be aware that mail servers tend to have size limits; typically around %s Mb; backups larger than any limits will likely not arrive.
fa: آگاه باشید که سرورهای ایمیل معمولاً محدودیت حجم دارند؛ معمولاً %s مگابایت؛ پشتیبان های بزرگتر از این مقدار نخواهند رسید.

en: Latest status:
fa: آخرین وضعیت:

en: Backup contains:
fa: محتویات پشتیبان:

en: Backed up: %s
fa: پشتیان گیری شده: %s

en: The log file has been attached to this email.
fa: فایل سوابق به این ایمیل الصاق شده است.

en: Unknown/unexpected error - please raise a support request
fa: خطای ناشناخته - لطفاً درخواست پشتیبانی ثبت نمائید

en: Database only (files were not part of this particular schedule)
fa: فقط پایگاه داده (فایل ها شامل این زمانبندی خاص نمی شود)

en: Database (files backup has not completed)
fa: پایگاه داده (پشتیبان گیری از فایل ها کامل نشده است)

en: Files (database backup has not completed)
fa: فایل (پشتیبان گیری از پایگاه داده کامل نشده است)

en: Files and database
fa: فایل ها و پایگاه داده

en: This is a WordPress multi-site (a.k.a. network) installation.
fa: این یک وردپرس multisite است.

en: UpdraftPlus warning:
fa: اخطار UpdraftPlus:

en: (or connect using the form on this page if you have already purchased it)
fa: (یا با استفاده از فرم درون این صفحه در صورتی که آن را خریده اید، متصل شوید)

en: please  follow this link to update the plugin in order to activate it
fa: این لینک ها را دنبال کن تا بتونی پلاگین را فعال کنی

en: please follow this link to update the plugin in order to get it
fa: این لینک ها رو دنبال کن تا بتونی پلاگین رو آپدیت کنی

en: latest
fa: آخرین

en: Your version: %s
fa: مدل نسخه شما %s

en: You've got it
fa: آفرین تمام شد

en: UpdraftPlus Support
fa: پشتیبانی UpdraftPlus

en: An update containing your addons is available for UpdraftPlus - please follow this link to get it.
fa: یک  بروز رسانی برای تعلقات  در دسترس است  از لینک زیر به  دنبال آن بروید

en: UpdraftPlus Addons
fa: تعلقات UpdraftPlus

en: An update is available for UpdraftPlus - please follow this link to get it.
fa: یک بروز رسانی برای UpdraftPlus است  لینک زیر را دنیال کنید

en: UpdraftPlus.Com returned a response, but we could not understand it
fa: سایت UpdraftPlus.Com پاسخ داده است اما ما که چیزی نفهمیدیم

en: Your email address and password were not recognised by UpdraftPlus.Com
fa: ایمیل و آدرس شما را سایت UpdraftPlus.Com شناسایی نمی کند

en: UpdraftPlus.Com returned a response which we could not understand (data: %s)
fa: سایت UpdraftPlus.Com پاسخ داده است اما ما دقیقا این قسمت رو متوجه نشدیم (اطلاعات :%s )

en: UpdraftPlus.Com responded, but we did not understand the response
fa: سایت UpdraftPlus.Com پاسخ داده است اما ما که چیزی نفهمیدیم

en: We failed to successfully connect to UpdraftPlus.Com
fa:  ما نتوانستیم به سایت UpdraftPlus.Com متصل شویم :((

en: Reporting
fa: گزارش

en: Options (raw)
fa: گزینه ها (خام)

en: Send a report only when there are warnings/errors
fa: وقتی گزارش بفرست که   خظا یا هشداری وجود دارد

en: Content URL:
fa: لینک محتویات

en: You should check the file ownerships and permissions in your WordPress installation
fa: شما باید مجوز های دسترسی فایل را درنصب و راه اندازی وردپرس خود  بررسی کنید

en: Your free space in your hosting account is very low - only %s Mb remain
fa: میزان فضای خالی در حساب هاست شما اندک است  فقط  %s  مگابایت باقی مانده

en: The amount of memory (RAM) allowed for PHP is very low (%s Mb) - you should increase it to avoid failures due to insufficient memory (consult your web hosting company for more help)
fa: مقدار حافظه (RAM) برای پی اچ پی بسیار کم است (%s مگابایت) - شما باید آن را برای جلوگیری از خرابی  افزایش دهید (از اونی که ازش هاست خریدی کمک بگیر )

en: Manage Addons
fa: مدیریت افزونی ها

en: Buy It
fa: اقدام به خرید

en: Get it from the UpdraftPlus.Com Store
fa: از فروشگاه UpdraftPlus.com آن را خریداری نمایید

en: activate it on this site
fa: آن را در این سایت فعال نمایید

en: You have an inactive purchase
fa: شما یک خرید غیرفعال دارید

en: Assigned to this site
fa: اختصاص داده شده به این سایت

en: Available for this site (via your all-addons purchase)
fa: موجود برای این سایت (از طریق خرید همه افزونه های شما)

en: (apparently a pre-release or withdrawn release)
fa: (ظاهرا یک نسخه ی قبل از انتشار یا انتشاری صرف نظر شده است)

en: Go here
fa: به اینجا بروید

en: Need to get support?
fa: به پشتیبانی نیاز دارید؟

en: An error occurred when trying to retrieve your add-ons.
fa: در هنگام تلاش برای بازیابی افزونه های شما یک خطا رخ داد.

en: An unknown response was received. Response was:
fa: پاسخی ناشناخته دریافت شد. پاسخ این بود:

en: Claim not granted - your account login details were wrong
fa: ادعا اعطا نشد - مشخصات ورود شما به حساب اشتباه بود

en: Please wait whilst we make the claim...
fa: لطفا صبر کنید در حالی که ما این ادعا را ثبت می کنیم...

en: Errors occurred when trying to connect to UpdraftPlus.Com:
fa: در هنگام تلاش برای ارتباط با سرور خطایی رخ داد:

en: You are presently <strong>not connected</strong> to an UpdraftPlus.Com account.
fa: شما در حال حاضر <strong>متصل نیستید</strong> به اکانتی در UpdraftPlus.com

en: If you bought new add-ons, then follow this link to refresh your connection
fa: اگر شما افزونه های جدیدی خریداری نموده اید، پس برای رفرش نمودن کانکشن خود این لینک را دنبال کنید

en: Interested in knowing about your UpdraftPlus.Com password security? Read about it here.
fa: مشتاقید درباره ی امنیت پسورد خود در UpdraftPlus.com بیشتر بدانید؟ اینجا پیرامون آن بخوانید.

en: Forgotten your details?
fa: جزئیات خود را فراموش کرده اید؟

en: Not yet got an account (it's free)? Go get one!
fa: هنوز اکانت ندارید (رایگان است)؟ یکی برای خود ثبت کنید!

en: Connect with your UpdraftPlus.Com account
fa: در حال اتصال به اکانت UpdraftPlus.com شما

en: You do seem to have the obsolete Updraft plugin installed - perhaps you got them confused?
fa: به نظر میرسد شما این افزونه را نصب شده دارید - شاید افزونه را گیج نموده اید؟

en: Go here to begin installing it.
fa: برای شروع نصب افزونه به اینجا بروید.

en: UpdraftPlus is not yet installed.
fa: افزونه هنوز نصب نشده است.

en: Go here to activate it.
fa: برای فعالسازی افزونه به اینجا بروید.

en: UpdraftPlus is not yet activated.
fa: افزونه هنوز فعال نشده است.

en: Go here to connect.
fa: برای اتصال به اینجا بروید.

en: You have not yet connected with your UpdraftPlus.Com account, to enable you to list your purchased add-ons.
fa: شما هنوز به اکانت خود در UpdraftPlus.com متصل نیستید که پیش نیاز لیست کردن افزونه های خریداری شده شماست.

en: Without it, encryption will be a lot slower.
fa: بدون آن، کد نمودن بسیار آهسته تر خواهد شد.

en: Your web-server does not have the %s module installed.
fa: ماژول %s بر روی وب سرور شما نصب نیست.

en: <strong>(You appear to be already authenticated,</strong> though you can authenticate again to refresh your access if you've had a problem).
fa: <strong>(به نظر میرسد شما احراز هویت شده اید،</strong> گرچه اگر مشکلی دارید می توانید برای رفرش نمودن دسترسی خود دوباره لاگین کنید).

en: Drop backup files here
fa: فایل های پشتیبان را به اینجا بکشید

en: The web server returned an error code (try again, or check your web server logs)
fa: وب سرور کد خطا برگرداند (دوباره تلاش کنید، یا فایل رخدادهای وب سرور خود را بررسی نمایید)

en: The restore operation has begun. Do not close your browser until it reports itself as having finished.
fa: فرایند بازگردانی شروع شده است. تا زمانیکه پیام پایان کار را دریافت نکرده‌اید، اقدام به بستن مرورگر خود نفرمایید.

en: If you exclude both the database and the files, then you have excluded everything!
fa: اگر شما هم پشتیبان دیتابیس و هم پشتیبان فایل ها را استثنا کنید، در واقع همه چیز را مستثنی نموده اید!

en: Site home:
fa: صفحه اول سایت:

en: Remote Storage Options
fa: گزینه های حافظه ی خارجی

en: (logs can be found in the UpdraftPlus settings page as normal)...
fa: (ثبت رخدادها بطور پیشفرض در صفحه ی تنظیمات افزونه قرار دارند)...

en: Remember this choice for next time (you will still have the chance to change it)
fa: این انتخاب را برای دفعه ی بعد به خاطر بسپار (شما کماکان این شانس را خواهید داشت که آن را در آینده تغییر دهید)

en: Upload failed
fa: آپلود ناموفق بود

en: Note: the progress bar below is based on stages, NOT time. Do not stop the backup simply because it seems to have remained in the same place for a while - that is normal.
fa: توجه: خط پروسه زیر بر مبنای مرحله است، نه بر مبنای زمان. بک آپ را تنها به این دلیل که به نظر میرسد برای مدتی در یک جا ثابت ایستاده است متوقف نکنید. این کاملا عادی است.

en: (%s%%, file %s of %s)
fa: (%s%%، فایل %s از %s)

en: Read more about how this works...
fa: پیرامون نحوه کار برنامه بیشتر بدانید...

en: Failed: We were able to log in, but failed to successfully create a file in that location.
fa: انجام نشد: ما قادر به وارد شدن بودیم، اما متاسفانه ایجاد فایل در آن مکان با موفقیت انجام نشد.

en: Failed: We were able to log in and move to the indicated directory, but failed to successfully create a file in that location.
fa: انجام نشد: ما قادر به ورود و منتقل کردن به مسیر مشخص شده بودیم، اما متاسفانه ایجاد فایل در آن مکان با موفقیت انجام نشد

en: Use SCP instead of SFTP
fa: به جای SFTP از SCP استفاده کن

en: SCP/SFTP user setting
fa: تنظیمات کاربر SCP/SFTP

en: SCP/SFTP host setting
fa: تنظیمات هاست SCP/SFTP

en: The attempt to send the backup via email failed (probably the backup was too large for this method)
fa: تلاش برای ارسال بک آپ توسط ایمیل ناموفق بود (احتمالا حجم فایل بک آپ برای استفاده از این شیوه خیلی زیاد است)

en: Backup is of: %s.
fa: پشتیبان گیری از: %s.

en: %s settings test result:
fa: نتیجه آزمایش %s تنظیمات:

en: (Not finished)
fa: (تمام نشده است)

en: If you are seeing more backups than you expect, then it is probably because the deletion of old backup sets does not happen until a fresh backup completes.
fa: اگر شما بک آپ هایی بیش از حد انتظار می بینید، این احتمالا به این دلیل است که پاک کردن بک آپ های قدیمی پس از تکمیل یک بک آپ جدید در تنظیمات غیر فعال است.

en: <b>Do not</b> place it inside your uploads or plugins directory, as that will cause recursion (backups of backups of backups of...).
fa: این را درون مسیر آپلودها یا پلاگین ها <b>قرار ندهید</b>، زیرا ممکن است موجب تکرار شود (بک آپ از بک آپ از بک آپ از ...).

en: This is where UpdraftPlus will write the zip files it creates initially.  This directory must be writable by your web server. It is relative to your content directory (which by default is called wp-content).
fa: این مکانی است که افزونه فایل های فشرده ای که در ابتدا ساخته است را در آن خواهد نوشت. این مسیر باید توسط وب سرور شما قابل نوشتن باشد. این مکان با مسیر محتوای شما در ارتباط است (به صورت پیش فرض wp-content نام دارد).

en: Job ID: %s
fa: شناسه کار: %s

en: last activity: %ss ago
fa: آخرین فعالیت: %ss قبل

en: next resumption: %d (after %ss)
fa: از سرگیری بعدی: %d (پس از %ss)

en: Unknown
fa: ناشناخته

en: Backup finished
fa: بک آپ به پایان رسید

en: Waiting until scheduled time to retry because of errors
fa: بدلیل بروز خطا تا موعد زمانبندی شده منتظر بمانید

en: Pruning old backup sets
fa: در حال هرس کردن بک آپ های قدیمی

en: Uploading files to remote storage
fa: در حال آپلود فایل ها در حافظه ی خارجی

en: Encrypted database
fa: دیتابیس رمزگذاری شده

en: Encrypting database
fa: رمزگذاری دیتابیس

en: Created database backup
fa: دیتابیس بک آپ ساخته شده

en: table: %s
fa: جدول: %s

en: Creating database backup
fa: در حال ساخت بک آپ دیتابیس

en: Created file backup zips
fa: فایل های زیپ بک آپ ساخته شد

en: Creating file backup zips
fa: در حال ساخت فایل های زیپ بک آپ

en: Backup begun
fa: بک آپ شروع شد

en: The scheduler is disabled in your WordPress install, via the DISABLE_WP_CRON setting. No backups can run (even &quot;Backup Now&quot;) unless either you have set up a facility to call the scheduler manually, or until it is enabled.
fa: در هنگام نصب وردپرس شما زمانبند توسط تنظیمات DISABLE_WP_CRON غیرفعال شده است. هیچ بک آپی نمی تواند اجرا شود (حتی &quot;اکنون بک آپ بگیر&quot;) مادامی که شما امکانی برای فراخواندن زمانبند به صورت دستی تنظیم کنید، یا تا زمانی که زمانبند فعال گردد.

en: file
fa: فایل

en: folder
fa: فولدر

en: UpdraftPlus needed to create a %s in your content directory, but failed - please check your file permissions and enable the access (%s)
fa: افزونه در صدد ساخت یک %s در پوشه ی محتوای شما بود، اما موفق نشد - لطفا مجوزهای فایل خود را چک کنید و به آن اجازه ی دسترسی دهید. (%s)

en: The backup has not finished; a resumption is scheduled
fa: بک آپ به پایان نرسید، از سرگیری زمانبندی شد

en: Your website is visited infrequently and UpdraftPlus is not getting the resources it hoped for; please read this page:
fa: وب سایت شما به ندرت بازدید می شود و این افزونه منابعی که به آن امیدوار بود دریافت نمی کند، لطفا این صفحه را بخوانید:

en: The %s authentication could not go ahead, because something else on your site is breaking it. Try disabling your other plugins and switching to a default theme. (Specifically, you are looking for the component that sends output (most likely PHP warnings/errors) before the page begins. Turning off any debugging settings may also help).
fa: معتبرسازی %s نمی تواند انجام شود، زیرا چیز دیگر در سایت شما مانع آن می شود. سعی کنید افزونه های دیگر را غیرفعال کنید و پوسته ی خود را به حالت پیش فرض برگردانید. (به طور مشخص، شما به دنبال مولفه ای هستید که خروجی ارسال می کند (مانند ارور/خطاهای PHP) قبل از اینکه صفحه لود شود. خاموش کردن تنظیمات دیباگ میتواند ثمربخش باشد).

en: Your PHP memory limit (set by your web hosting company) is very low. UpdraftPlus attempted to raise it but was unsuccessful. This plugin may struggle with a memory limit of less than 64 Mb  - especially if you have very large files uploaded (though on the other hand, many sites will be successful with a 32Mb limit - your experience may vary).
fa: محدودیت حافظه ی PHP شما (که توسط شرکت ارائه کننده هاست تنظیم شده) بسیار کم است. این افزونه تلاش نمود آن را افزایش دهد اما موفق نشد. این افزونه ممکن است با محدودیت حافظه کمتر از 64 مگابایت به مشکل بر بخورد - مخصوصا هنگامی که شما فایل های آپلود شده ی بسیار حجیمی دارید (از طرف دیگر، خیلی از سایت ها با محدودیت 32 مگابایت موفق می شوند - تجربه شما ممکن است متفاوت باشد).

en: Proceed with update
fa: ادامه همراه با بروز رسانی

en: Do not abort after pressing Proceed below - wait for the backup to complete.
fa: پس از کلیک بر روی لینک زیر دیگر آن را متوقف نکنید - منتظر شوید تا بک آپ تکمیل شود.

en: UpdraftPlus Automatic Backups
fa: بک آپ خودکار آپ درفت پلاس

en: Errors have occurred:
fa: مشکلاتی رخ داده است:

en: Creating backup with UpdraftPlus...
fa: در حال بک آپ گیری با افزونه ی "آپ درفت پلاس"

en: Automatic Backup
fa: بک آپ خودکار

en: Creating database backup with UpdraftPlus...
fa: در حال بک آپ گیری از دیتابیس با افزونه ی "آپ درفت پلاس"

en: themes
fa: پوسته ها

en: plugins
fa: افزونه ها

en: Starting automatic backup...
fa: شروع بک آپ خودکار...

en: Creating %s and database backup with UpdraftPlus...
fa: در حال ساخت %s و بک آپ گیری از دیتابیس با افزونه ی آپ درفت پلاس

en: Automatically backup (where relevant) plugins, themes and the WordPress database with UpdraftPlus before updating
fa: قبل از بروزرسانی بصورت خودکار از افزونه ها، پوسته ها و دیتابیس وردپرس توسط افزونه ی آپ درفت پلاس بک آپ بگیرید

en: If you are not sure then you should stop; otherwise you may destroy this WordPress installation.
fa: اگر مطمئن نیستید پس متوقف شوید، در غیر اینصورت ممکن است نصب وردپرس را ویران کنید.

en: This does not look like a valid WordPress core backup - the file %s was missing.
fa: این شبیه به یک بک آپ ارزشمند از هسته ی وردپرس نمی باشد - فایل %s گم شده است.

en: Unable to open zip file (%s) - could not pre-scan it to check its integrity.
fa: ناتوان از گشودن فایل زیپ (%s) - نمی توانیم آن را اسکن کنیم تا یکپارچگی آن چک شود.

en: Unable to read zip file (%s) - could not pre-scan it to check its integrity.
fa: ناتوان از خواندن فایل زیپ (%s) - نمی توانیم آن را اسکن کنیم تا یکپارچگی آن چک شود.

en: More plugins
fa: افزونه های بیشتر

en: Support
fa: پشتیبانی

en: UpdraftPlus was unable to find the table prefix when scanning the database backup.
fa: افزونه هنگامی که بک آپ دیتابیس را اسکن می کرد قادر به یافتن پیشوند جدول نبود.

en: This database backup is missing core WordPress tables: %s
fa: این بک آپ از دیتابیس فاقد جدول های هسته ی وردپرس است: %s

en: You are importing from a newer version of WordPress (%s) into an older one (%s). There are no guarantees that WordPress can handle this.
fa: شما از نسخه ی جدیدتر وردپرس %s به نسخه ی قدیمی تر آن %s ایمپورت (درون ریزی) می کنید. تضمینی وجود ندارد که وردپرس بتواند این کار را انجام بدهد.

en: %s version: %s
fa: %s نسخه: %s

en: The database is too small to be a valid WordPress database (size: %s Kb).
fa: حجم دیتابیس بسیار کمتر از آنست که یک دیتابیس وردپرسی معتبر باشد (سایز: %s کیلوبایت).

en: Be safe with an automatic backup
fa: با پشتیبان گیری خودکار امن باشید

en: If you can still read these words after the page finishes loading, then there is a JavaScript or jQuery problem in the site.
fa: اگر پس از کامل لود شدن صفحه شما کماکان می توانید این جمله را بخوانید، پس یک مشکل جاوا اسکریپت یا جی کوئری در سایت وجود دارد.

en: The file was uploaded.
fa: فایل آپلود شد.

en: Unknown server response status:
fa: وضعیت پاسخ ناشناخته ی سرور:

en: Unknown server response:
fa: پاسخی ناشناخته از سرور:

en: This decryption key will be attempted:
fa: این کلید آشکارسازی مورد بهره قرار خواهد گرفت:

en: Follow this link to attempt decryption and download the database file to your computer.
fa: برای در آوردن از حالت رمزنگاری شده (آشکارسازی) و دانلود فایل دیتابیس به کامپیوتر خود این لینک را دنبال کنید.

en: Upload error
fa: خطا در آپلود

en: This file does not appear to be an UpdraftPlus encrypted database archive (such files are .gz.crypt files which have a name like: backup_(time)_(site name)_(code)_db.crypt.gz).
fa: این فایل به نظر نمی رسد که آرشیوی رمزگذاری شده از دیتابیس توسط این افزونه باشد (فایل هایی که بصورت .gz.crypt هستند و نامی شبیه به این دارند: backup_(time)_(site name)_(code)_db.crypt.gz).

en: Upload error:
fa: خطای بروز رسانی:

en: (make sure that you were trying to upload a zip file previously created by UpdraftPlus)
fa: (مطمئن شوید که فایل زیپی را آپلود می کنید که قبلا توسط این افزونه ایجاد شده است)

en: Download to your computer
fa: به کامپیوتر خود دانلود کنید

en: Delete from your web server
fa: از وب سرور خود حذف کنید

en: Examples of S3-compatible storage providers:
fa: مثال هایی از ارائه دهندگان حافظه ی سازگار با S3

en: You appear to be missing one or more archives from this multi-archive set.
fa: به نظر می رسد شما یک یا چند آرشیو از این مجموعه ی چند آرشیوی را در اختیار ندارید.

en: Split archives every:
fa: فایل ها را خرد کن هر:

en: Error: the server sent us a response (JSON) which we did not understand.
fa: خطا: سرور پاسخی برای ما ارسال کرد (JSON) که ما قادر به درک آن نیستیم.

en: Warnings:
fa: اخطارها:

en: Error: the server sent an empty response.
fa: خطا: سرور پاسخی خالی ارسال کرد.

en: This looks like a file created by UpdraftPlus, but this install does not know about this type of object: %s. Perhaps you need to install an add-on?
fa: به نظر میرسد که این فایل توسط این افزونه ایجاد شده است، اما این افزونه ی نصب شده این نوع از فایل را نمی شناسد: %s . شاید شما نیاز به نصب پلاگین دارید.

en: The backup archive files have been processed, but with some errors. You will need to cancel and correct any problems before retrying.
fa: فایل پشتیبان پردازش شد، اما همراه با تعدادی خطا. پیش از تلاش مجدد باید کار را کنسل کرده و ابتدا مشکلات را برطرف کنید.

en: The backup archive files have been processed, but with some warnings. If all is well, then now press Restore again to proceed. Otherwise, cancel and correct any problems first.
fa: فایل پشتیبان پردازش شد، اما با چند اخطار. اگر همه چیز روبراه است، پس برای ادامه دوباره بر روی بازنشانی کلیک کنید. در غیر این صورت متوقف شده و ابتدا ایرادها را برطرف کنید.

en: The backup archive files have been successfully processed. Now press Restore again to proceed.
fa: فایل های پشتیبان با موفقیت پردازش شدند. حالا برای ادامه ی کار دوباره بر روی بازنشانی کلیک کنید.

en: This multi-archive backup set appears to have the following archives missing: %s
fa: این مجموعه چند بک آپی به نظر میرسد فاقد آرشیوهای زیر است: %s

en: File (%s) was found, but has a different size (%s) from what was expected (%s) - it may be corrupt.
fa: فایل (%s) پیدا شد، اما حجمی متفاوت (%s) از آنچه انتظار میرفت (%s) دارد - ممکن است خراب باشد.

en: File was found, but is zero-sized (you need to re-upload it): %s
fa: فایل یافت شد، اما حجم آن صفر است (نیاز است که دوباره آن را آپلود کنید): %s

en: File not found (you need to upload it): %s
fa: فایل یافت نشد (می بایست آن را آپلود کنید): %s

en: No such backup set exists
fa: چنین مجموعه بک آپی وجود ندارد

en: The backup archive for this file could not be found. The remote storage method in use (%s) does not allow us to retrieve files. To perform any restoration using UpdraftPlus, you will need to obtain a copy of this file and place it inside UpdraftPlus's working folder
fa: آرشیو بک آب برای این فایل یافت نمی شود. نوع حافظه ی بیرونی انتخابی شما (%s) اجازه ی بازیابی فایل ها را به ما نمی دهد. برای اجرای هرگونه بازنشانی توسط این افزونه، شما نیاز به قرار دادن یک کپی از این فایل در داخل پوشه ی کاری این افزونه دارید.

en: Moving unpacked backup into place...
fa: انتقال بک آپ غیر فشرده به محل...

en: Failed to open the zip file (%s) - %s
fa: ناموفق در گشودن فایل فشرده شده (%s) - %s

en: WordPress root directory server path: %s
fa: مسیر سرور پوشه ی روت وردپرس: %s

en: %s end-point
fa: %s نقطه پایان

en: ... and many more!
fa: ... و بسیار فراتر از اینها

en: S3 (Compatible)
fa: S3 (سازگاری)

en: File is not locally present - needs retrieving from remote storage
fa: فایل بصورت لوکال حضور ندارد - نیاز به بازیابی از حافظه ی خارجی

en: Looking for %s archive: file name: %s
fa: در جستجوی %s آرشیو: نام فایل: %s

en: Final checks
fa: بررسی نهایی

en: Check this to delete any superfluous backup files from your server after the backup run finishes (i.e. if you uncheck, then any files despatched remotely will also remain locally, and any files being kept locally will not be subject to the retention limits).
fa: پس از اتمام پشتیبان گیری، برای حذف فایل های پشتیبان زائد از سرور خود این گزینه را انتخاب کنید (در صورت عدم گزینش، همه ی فایلهای ارسال شده به صورت لوکال باقی خواهند ماند و این همه فایل های لوکال باقی مانده برای محافظت از محدودیت حافظه مناسب نیست).

en: Drop encrypted database files (db.gz.crypt files) here to upload them for decryption
fa: فایل های کد شده ی دیتابیس (فایل های db.gz.crypt) را برای آپلود و رمزگشایی به اینجا بکشید.

en: Your wp-content directory server path: %s
fa: مسیر پوشه ی wp-content شما: %s

en: Raw backup history
fa: تاریخچه ی پشتیبان گیری های ناقص

en: Show raw backup and file list
fa: نمایش لیست پشتیبان گیری و فایل های ناقص

en: Processing files - please wait...
fa: در حال پردازش فایل ها - لطفا منتظر بمانید...

en: Your WordPress installation has a problem with outputting extra whitespace. This can corrupt backups that you download from here.
fa: وردپرس نصب شده ی شما مشکلی با خروجی فضای خالی دارد. این مسئله می تواند باعث شکسته شدن بک آپ هایی که از اینجا دانلود می کنید شود.

en: Failed to open database file.
fa: ناموفق در گشودن فایل دیتابیس.

en: Known backups (raw)
fa: بک آپ های شناخته شده (ناقص)

en: Files found:
fa: فایل های یافت شده:

en: Restoring table: %s
fa: بازگردانی جدول: %s

en: Requested table engine (%s) is not present - changing to MyISAM.
fa: موتور جدول درخواست شده (%s) موجود نیست - تغییر به MyISAM.

en: file is size:
fa: حجم فایل:

en: Go here for more information.
fa: برای اطلاعات بیشتر به اینجا بروید.

en: Some files are still downloading or being processed - please wait.
fa: چندین فایل کماکان در حال دانلود یا پردازش می باشند - لطفا منتظر باشید.

en: The time zone used is that from your WordPress settings, in Settings -> General.
fa: از بازه زمانی استفاده شده در تنظیمات وردپرس شما استفاده خواهد شد. در تنظیمات -> همگانی

en: Enter in format HH:MM (e.g. 14:22).
fa: به این فرمت وارد کنید HH:MM (مثال: 14:22).

en: %s login failure
fa: %s ورود ناموفق

en: You do not appear to be authenticated with %s
fa: به نظر نمی رسد که شما احراز هویت شده باشید با %s

en: Failed to access %s when deleting (see log file for more)
fa: ناموفق در دسترسی به %s در هنگام حذف کردن (برای اطلاعات بیشتر فایل رخدادها را ببینید)

en: You do not appear to be authenticated with %s (whilst deleting)
fa: به نظر میرسد شما احراز هویت نشده اید با %s (درحالیکه حذف می کنید)

en: Error - no such file exists.
fa: خطا - چنین فایلی وجود ندارد.

en: %s Error
fa: %s خطا

en: %s error - failed to upload file
fa: %s خطا - ناموفق در آپلود فایل

en: %s error - failed to re-assemble chunks
fa: %s خطا - ناموفق در دوباره بهم متصل کردن تکه ها

en: %s authentication failed
fa: %s ناموفق در احراز هویت

en: Error: %s
fa: خطا: %s

en: Backup directory specified exists, but is <b>not</b> writable.
fa: مسیر مشخص شده برای بک آپ وجود دارد، اما قابل نوشتن <b>نیست</b>.

en: Backup directory specified does <b>not</b> exist.
fa: مسیر مشخص شده برای بک آپ وجود <b>ندارد</b>.

en: Warning: %s
fa: اخطار: %s

en: A very large file was encountered: %s (size: %s Mb)
fa: مواجهه با فایل بسیار حجیم: %s (سایز: %s مگابایت)

en: %s: unreadable file - could not be backed up
fa: %s: فایل غیر قابل خواندن - نمی توان از آن بک آپ گرفت

en: An error occurred whilst closing the final database file
fa: خطایی رخ داد در حالیکه آخرین فایل دیتابیس بسته میشد

en: Warnings encountered:
fa: مواجهه با اخطار:

en: The backup apparently succeeded (with warnings) and is now complete
fa: پشتیبان گیری ظاهرا موفقیت آمیز بود (با اخطارهایی) و هم اکنون به پایان رسید

en: Your free disk space is very low - only %s Mb remain
fa: فضای خالی دیسک شما بسیار کم است - فقط %s مگابایت باقی مانده

en: New site:
fa: سایت جدید:

en: Migrated site (from UpdraftPlus)
fa: سایت مهاجرت داده شده (از UpdraftPlus)

en: Enter details for where this new site is to live within your multisite install:
fa: جزئیات را مشخص کنید که این سایت جدید در کجای وردپرس چند سایتی نصب شده ی شما می خواهد قرار بگیرد:

en: Information needed to continue:
fa: اطلاعات مورد نیاز برای ادامه:

en: Network activating theme:
fa: فعالسازی پوسته ی شبکه:

en: Processed plugin:
fa: پلاگین پردازش شده:

en: Check your file permissions: Could not successfully create and enter directory:
fa: اجازه دسترسی فایل خود را بررسی کنید: نمی توان با موفقیت مسیر را ساخت و به آن وارد شد:

en: Your web server's PHP installation does not included a required module (%s). Please contact your web hosting provider's support and ask for them to enable it.
fa: ماژول مورد نیاز در PHP نصب شده در وب سرور شما وجود ندارد (%s). لطفا با پشتیبانی شرکت هاستینگ خود تماس بگیرید و از آنها بخواهید که آن را فعال کنند.

en: Please check your access credentials.
fa: لطفا اختیارات دسترسی خود را بررسی کنید.

en: The error reported by %s was:
fa: خطای گزارش شده با %s:

en: Please supply the requested information, and then continue.
fa: لطفا اطلاعات خواسته شده را ارائه کنید و سپس ادامه دهید.

en: Site information:
fa: اطلاعات سایت:

en: Your database user does not have permission to create tables. We will attempt to restore by simply emptying the tables; this should work as long as a) you are restoring from a WordPress version with the same database structure, and b) Your imported database does not contain any tables which are not already present on the importing site.
fa: کاربر دیتابیس شما مجوز لازم برای ایجاد جداول را ندارد. ما برای بازگردانی تلاش خواهیم کرد تا جداول را خالی کنیم; این کار مشکل گشا خواهد بود مادامی که الف) شما بازگردانی کنید از یک نسخه ی وردپرس با ساختار مشابه دیتابیس و ب) دیتابیس درون ریزی شده ی شما شامل جداولی که هم اینک در سایت درون ریزی شده است نباشد.

en: Warning:
fa: اخطارها:

en: You are running on WordPress multisite - but your backup is not of a multisite site.
fa: شما در حال اجرا بر روی وردپرس چند سایته (مولتی سایت) هستید - اما پشتیبان شما برای مولتی سایت نیست.

en: Skipping restoration of WordPress core when importing a single site into a multisite installation. If you had anything necessary in your WordPress directory then you will need to re-add it manually from the zip file.
fa: نادیده گرفتن بازگردانی هسته وردپرس در زمان درون ریزی از تک سایت به مولتی سایت. اگر چیزی ضروری در پوشه ی وردپرس خود دارید پس باید بصورت دستی آنها را از فایل زیپ دوباره اضافه کنید.

en: Your web server's PHP installation does not included a <strong>required</strong> (for %s) module (%s). Please contact your web hosting provider's support and ask for them to enable it.
fa: نصب PHP وب سرور شما شامل ماژول <strong>ضروری</strong> (برای %s) نمی باشد (%s). لطفا با شرکت هاستینگ خود تماس گرفته و از آنها بخواهید آن را فعال کنند.

en: Close
fa: بستن

en: Unexpected response:
fa: پاسخ غیرمنتظره:

en: To send to more than one address, separate each address with a comma.
fa: برای ارسال به بیش از یک آدرس، هر آدرس را با کاما جدا کنید.

en: PHP information
fa: اطلاعات PHP

en: zip executable found:
fa: فایل زیپ قابل اجرا یافت شد:

en: show PHP information (phpinfo)
fa: نمایش اطلاعات PHP (phpinfo)

en: Also delete from remote storage
fa: همچنین از روی حافظه جانبی حذف گردد

en: Latest UpdraftPlus.com news:
fa: آخرین اخبار UpdraftPlus.com:

en: Premium
fa: پریمیوم

en: News
fa: اخبار

en: Backup set not found
fa: مجموعه پشتیبان ها پیدا نشد.

en: RSS link
fa: لینک RSS

en: Blog link
fa: لینک وبلاگ

en: Testing %s Settings...
fa: در حال تست تنظیمات %s...

en: Or, you can place them manually into your UpdraftPlus directory (usually wp-content/updraft), e.g. via FTP, and then use the "rescan" link above.
fa: یا می توانید آن را در دایرکتوری UpdraftPlus به صورت دستی قرار دهید (از طریق wp-content/updraft) توسط FTP و پس از آن بر روی لینک "اسکن مجدد" بالا کلیک کنید.

en: UpdraftPlus's debug mode is on. You may see debugging notices on this page not just from UpdraftPlus, but from any other plugin installed. Please try to make sure that the notice you are seeing is from UpdraftPlus before you raise a support request.
fa: حالت رفع عیب UpdraftPlus فعال است. ممکن است شاهد اعلان هایی در این صفحه باشید که از طرف UpdraftPlus نباشند و از طرف افزونه های دیگر باشند. لطفاً سعی کنید قبل از اینکه ددرخواست پشتیبانی ثبت نمائید، مطمئن شوید این اعلان ها از طرف UpdraftPlus هستند.

en: Notice
fa: توجه

en: Errors encountered:
fa: خطاهایی رخ داده است:

en: Rescanning (looking for backups that you have uploaded manually into the internal backup store)...
fa: اسکن مجدد (در حال جستجوی پشتیبان هایی که به صورت دستی بارگذاری شده اند)...

en: Begun looking for this entity
fa: شروع به جستجوی این ورودی کرده است

en: Error: Failed to access bucket %s. Check your permissions and credentials.
fa: خطا: دسترسی به باکت %s انجام نشد. سطوح دسترسی و اعتبارنامه خود را بررسی نمائید.

en: Error: Failed to download %s. Check your permissions and credentials.
fa: خطا: دانلود %s انجام نشد. سطوح دسترسی و اعتبارنامه خود را بررسی نمائید.

en: Store at
fa: ذخیره شده در

en: "%s" has no primary key, manual change needed on row %s.
fa: "%s" کلید اولیه ندارد. در ردیف %s تنظیمات دستی مورد نیاز است.

en: rows: %d
fa: ردیف ها: %d

en: Time taken (seconds):
fa: زمان سپری شده (ثانیه):

en: Errors:
fa: خطاها:

en: SQL update commands run:
fa: دستورات بروزرسانی SQL در حال اجرا:

en: Changes made:
fa: تغییرات ایجاد شده:

en: Rows examined:
fa: ردیف های امتحان شده:

en: Tables examined:
fa: جداول امتحان شده:

en: Could not get list of tables
fa: نمی توان لیست جداول را دریافت کرد

en: Warning: the database's site URL (%s) is different to what we expected (%s)
fa: اخطار: URL پایگاه داده سایت (%s) با چیزی که انتظار می رفت (%s) متفاوت است

en: Nothing to do: the site URL is already: %s
fa: چیزی برای انجام وجود ندارد: URL سایت همچنان: %s

en: Error: unexpected empty parameter (%s, %s)
fa: خطا: پارامترهای خالی (%s, %s)

en: Database: search and replace site URL
fa: پایگاه داده: جستجو و جایگزینی URL سایت

en: Failed: we did not understand the result returned by the %s operation.
fa: ناموفق: نتایج برگردانده شده از عملیات %s را متوجه نشدیم.

en: Failed: the %s operation was not able to start.
fa: ناموفق: عملیات %s قادر به انجام نیست.

en: Search and replace site location in the database (migrate)
fa: جستجو و جایگزینی مکان سایت در پایگاه داده (عزیمت)

en: Blog uploads
fa: آپلودهای بلاگ

en: Must-use plugins
fa: افزونه هایی که باید استفاده گردد.

en: Multisite Install
fa: نصب چندین سایت

en: starting from next time it is
fa: شروع از دفعه بعد خواهد بود

en: Failure: Port must be an integer.
fa: شکست: درگاه باید یه عدد صحیح باشد.

en: password
fa: رمز عبور

en: username
fa: نام کاربری

en: host name
fa: نام میزبان

en: Directory path
fa: مسیر دایرکتوری

en: Password
fa: رمز عبور

en: Port
fa: درگاه

en: Host
fa: میزبان

en: Check your file permissions: Could not successfully create and enter:
fa: دسترسی فایل خود را بررسی نمائید: نمی توان ایجاد کرد و وارد گردید:

en: No %s found
fa: هیچ %s یافت نشد

en: No backup of %s directories: there was nothing found to back up
fa: هیچ پشتیبان گیری از دایرکتوری %s: هیچ چیزی برای پشتیبان گیری یافت نشد

en: If you are not sure what this option is for, then you will not want it, and should turn it off.
fa: اگر شما نمی دانید که این گزینه برای چیست، پس نیازی به آن ندارید و بگذارید خاموش باشد.

en: More Files
fa: فایل های بیشتر

en: Over-write wp-config.php
fa: نوشتن و بازنشانی wp-config.php

en: WordPress Core
fa: هسته وردپرس

en: Failed: We were not able to place a file in that directory - please check your credentials.
fa: ناموفق: قادر به قرار دادن فایل در دایرکتوری نمی باشیم - لطفاً دسترسی خود را بررسی نمائید.

en: Failed
fa: ناموفق

en: Local write failed: Failed to download
fa: نوشتن محلی ناموفق: ناموفق در دانلود

en: Error opening remote file: Failed to download
fa: خطا در باز کردن فایل ریموت: ناموفق در دانلود

en: Chunk %s: A %s error occurred
fa: تکه %s: یک خطای %s رخ داده است

en: No %s settings were found
fa: هیچ تنظیمات %s پیدا نشد.

en: Failure: No server details were given.
fa: شکست: هیچ جزئیاتی از سرور داده نشده است.

en: Needs to already exist
fa: لازم است که از قبل موجود باشد

en: Your %s account name: %s
fa: نام حساب کاربری %s: %s

en: though part of the returned information was not as expected - your mileage may vary
fa: به نظر بخشی از اطلاعات برگردانده شده آن چیزی نبوده که انتظار آن می رفته

en: you have authenticated your %s account
fa: شما حساب کاربری %s خود را احراز هویت نموده اید

en: Need to use sub-folders?
fa: آیا می خواهید از زیر فولدر استفاده کنید؟

en: error: failed to upload file to %s (see log file for more)
fa: خطا: عدم موفقیت در بارگزاری فایل در %s (مشاهده فایل سوابق برای اطلاعات بیشتر)

en: error: %s (see log file for more)
fa: خطا: %s (برای اطلاعات بیشتر فایل گزارش را مشاهده کنید)

en: You do not appear to be authenticated with Dropbox
fa: به نظر تایید اعتبار توسط دراپ باکس صورت نپذیرفته است

en: The communication with %s was not encrypted.
fa: ارتباطات با %s رمگذاری نشده است.

en: The communication with %s was encrypted.
fa: ارتباطات با %s رمگذاری شده است.

en: We accessed the bucket, and were able to create files within it.
fa: ما به باکت دسترسی پیدا کردیم و توانستیم پرونده هایی درون آن ایجاد کنیم.

en: We successfully accessed the bucket, but the attempt to create a file in it failed.
fa: ما با موفقیت به باکت دسترسی پیدا کردیم، اما تلاش برای ایجاد پرونده در آن ناموفق بود.

en: Failure
fa: شکست

en: Failure: We could not successfully access or create such a bucket. Please check your access credentials, and if those are correct then try another bucket name (as another %s user may already have taken your name).
fa: خطا: ما نتوانستیم با موفقیت دسترسی پیدا کنیم یا چنین باکتی را ایجاد کنیم. لطفاً اعتبارنامه دسترسی خود را بررسی کنید، و اگر این موارد صحیح است ، یک نام باکت دیگر را امتحان کنید (زیرا ممکن است کاربر %s دیگری نام شما را قبلاً گرفته باشد).

en: Region
fa: ناحیه

en: Failure: No bucket details were given.
fa: خطا: جزئیات باکت داده نشده است.

en: API secret
fa: رمز API

en: %s location
fa: مکان %s

en: %s secret key
fa: کلید مخفی %s

en: %s access key
fa: کلید دسترسی %s

en: If you see errors about SSL certificates, then please go here for help.
fa: اگر شما خطاهای مرتبط با گواهینامه SSL مشاهده نموده اید، لطفاً برای کمک به این قسمت بروید.

en: %s Error: Failed to download %s. Check your permissions and credentials.
fa: خطای %s: دانلود %s ناموفق. دسترسی خود را بررسی نمائید.

en: chunk %s: upload failed
fa: جداسازی %s: بارگذاری انجام نشد

en: Note:
fa: توجه:

en: WordPress Backup
fa: بک آپ وردپرس

en: Failure: No container details were given.
fa: خطا: هیچ جزئیاتی در مورد کانتینر داده نشد.

en: Username
fa: نام کاربری

en: API key
fa: کلید API

en: Failure: No %s was given.
fa: شکست: هیچ %s داده نشده است.

en: Cloud Files username
fa: نام کاربری فضای ابری

en: US (default)
fa: US (پیشفرض)

en: US or UK Cloud
fa: US یا UK Cloud

en: Also, you should read this important FAQ.
fa: همچنین باید این FAQ مهم را بخوانید.

en: Test %s Settings
fa: تست تنظیمات %s

en: Error opening local file: Failed to download
fa: خطا در باز کردن فایل محلی: ناموفق در دانلود

en: %s Error: Failed to upload
fa: خطای %s: آپلود ناموفق

en: %s Error: Failed to open local file
fa: خطای %s: باز کردن فایل لوکال ناموفق

en: Cloud Files authentication failed
fa: احراز هویت ناموفق فایل های ابری

en: Authenticate with Google
fa: احراز هویت توسط گوگل

en: Client Secret
fa: رمز مشتری

en: If Google later shows you the message "invalid_client", then you did not enter a valid client ID here.
fa: اگر گوگل به شما پیغام "invalid_client" را نشان داد، یعنی شما ID مشتری معتبری در این قسمت وارد ننموده اید.

en: Client ID
fa: ID مشتری

en: You must add the following as the authorised redirect URI (under "More Options") when asked
fa: وقتی از شما خواسته شد، باید موارد زیر را به عنوان آدرس ریدایرکت مجاز (زیر "گزینه‌های بیشتر") اضافه کنید

en: Select 'Web Application' as the application type.
fa: 'Web Application' را به عنوان نوع کاربرد انتخاب نمائید.

en: For longer help, including screenshots, follow this link. The description below is sufficient for more expert users.
fa: برای کمک بیشتر به صورت تصویری این لینک را دنبال کنید. توضیحات زیر برای کاربران حرفه ای کافی می باشد.

en: Account is not authorized.
fa: حساب کاربری احراز هویت نشده است.

en: Failed to upload to %s
fa: ناموفق در آپلود در %s

en: Account full: your %s account has only %d bytes left, but the file to be uploaded is %d bytes
fa: حساب کاربری پر شده است: حساب کاربری %s شما فقط %d بایت دیگر دارد در حالی که فایل مورد نظر شما برای آپلود %d بایت است

en: Have not yet obtained an access token from Google - you need to authorise or re-authorise your connection to Google Drive.
fa: هنوز اجازه دسترسی به گوگل را دریافت نکرده ایم - شما باید مجدداً به گوگل درایو متصل شوید.

en: you have authenticated your %s account.
fa: شما موفق به احراز هویت حساب کاربری %s شدید.

en: Success
fa: موفق

en: Your %s quota usage: %s %% used, %s available
fa: ترافیک مصرفی %s شما: %s %% استفاده شده، %s در دسترس می باشد

en: Authorization failed
fa: عدم موفقیت در احراز هویت

en: No refresh token was received from Google. This often means that you entered your client secret wrongly, or that you have not yet re-authenticated (below) since correcting it. Re-check it, then follow the link to authenticate again. Finally, if that does not work, then use expert mode to wipe all your settings, create a new Google client ID/secret, and start again.
fa: هیچ توکن تازه‌ای از گوگل دریافت نشد. این اغلب بدان معنی است که شما client secret خود را به اشتباه وارد کرده‌اید ، یا هنوز  (در زیر) از زمان تصحیح آن، احراز هویت مجدد نکرده اید. دوباره آن را بررسی کنید، سپس لینک زیر را برای احراز هویت دوباره دنبال کنید. سرانجام ، اگر باز هم کار نکرد ، از expert mode برای پاک کردن تمام تنظیمات خود استفاده کنید، یک client ID/secret جدید گوگل بسازید و دوباره شروع کنید.

en: follow this link to get it
fa: از این لینک دریافت کنید.

en: You do not have the UpdraftPlus %s add-on installed - get it from %s
fa: شما افزونه %s UpdraftPlus  را نصب نکرده اید - از %s بگیرید

en: You need to re-authenticate with %s, as your existing credentials are not working.
fa: شما نیاز به احراز هویت مجدد %s دارید چون هویت فعلی شما کار نمی کند.

en: the database query being run was:
fa: گزارش‌گیری از پایگاه‌داده در حال اجراست:

en: will restore as:
fa: بازنشانی خواهد شد به عنوان:

en: Old table prefix:
fa: پیشوند جداول قدیم:

en: Backup of:
fa: پشتیبان از:

en: Failed to open database file
fa: ناموفق در بازکردن فایل پایگاه داده

en: Failed to find database file
fa: ناموفق در یافتن فایل پایگاه داده

en: wp-config.php from backup: restoring (as per user's request)
fa: wp-config.php از پشتیبان: در حال بازیابی (به درخواست کاربر)

en: Failed to create a temporary directory
fa: ناموفق در ساخت دایرکتوری موقت

en: Failed to delete working directory after restoring.
fa: عدم موفقیت در پاک کردن دایرکتوری در حال کار بعد از بازیابی.

en: Cleaning up rubbish...
fa: تمیز کردن زباله...

en: Database successfully decrypted.
fa: پایگاه داده با موفقیت رمزگشایی گردید.

en: Unpacking backup...
fa: باز کردن بسته پشتیبان...

en: Copying this entity failed.
fa: ناموفق در کپی کردن این موجودیت

en: Backup file not available.
fa: فایل پشتیبان در دسترس نمی باشد

en: UpdraftPlus is not able to directly restore this kind of entity. It must be restored manually.
fa: UpdraftPlus قادر به بازسازی مستقیم این نوع از موجودیت نمی باشد. باید به صورت دستی بازسازی گردد.

en: Error message
fa: متن خطا

en: Archive is expected to be size:
fa: سایز مورد انتظار آرشیو:

en: If making a request for support, please include this information:
fa: اگر درخواست پشتیبانی دارید، لطفاً این اطلاعات را تامین کنید:

en: UpdraftPlus Restoration: Progress
fa: بازسازی UpdraftPlus : در حال انجام

en: After pressing this button, you will be given the option to choose which components you wish to restore
fa: بعد از فشردن این دکمه، شما می توانید انتخاب کنید که کدام کامپوننت را می خواهید بازسازی کنید

en: Delete this backup set
fa: حذف این مجموعه پشتیبان

en: Good news: Your site's communications with %s can be encrypted. If you see any errors to do with encryption, then look in the 'Expert Settings' for more help.
fa: خبر خوب: ارتباطات سایت شما با %s می‌تواند رمزگذاری شود. اگر خطایی در رابطه با رمزگذاری مشاهده می‌کنید ، برای راهنمایی بیشتر به "تنظیمات تخصصی" مراجعه کنید.

en: Your web server's PHP installation does not included a required module (%s). Please contact your web hosting provider's support.
fa: نصب PHP وب سرور شما یک ماژول مورد نیاز (%s) را ندارد. لطفا با پشتیبانی شرکت هاستینگ خود تماس بگیرید.

en: Save Changes
fa: ذخیره تغییرات

en: Choosing this option lowers your security by stopping UpdraftPlus from using SSL for authentication and encrypted transport at all, where possible. Note that some cloud storage providers do not allow this (e.g. Dropbox), so with those providers this setting will have no effect.
fa: انتخاب این گزینه آپ‌درفت‌پلاس را در استفاده از SSL برای احراز هویت و انتقال رمزگذاری شده متوقف می‌کند، و امنیت شما را ،تا سر حد امکان، کاهش می‌دهد. توجه داشته باشید که برخی از ارائه دهندگان فضای ذخیره‌سازی ابری (مثل Dropbox) این اجازه را نمی‌دهند، بنابراین برای چنین ارائه دهندگانی این گزینه هیچ تاثیری نخواهد داشت.

en: Disable SSL entirely where possible
fa: SSL را در هر جای ممکن غیر فعال کن.

en: Note that not all cloud backup methods are necessarily using SSL authentication.
fa: توجه داشته باشید که همه روش‌های پشتیبان‌گیری ابری الزاماً از احراز هویت SSL استفاده نمی‌کنند.

en: Choosing this option lowers your security by stopping UpdraftPlus from verifying the identity of encrypted sites that it connects to (e.g. Dropbox, Google Drive). It means that UpdraftPlus will be using SSL only for encryption of traffic, and not for authentication.
fa: انتخاب این گزینه آپ‌درفت‌پلاس را از تأیید هویت سایت‌های رمزگذاری شده (مثل Dropbox و Google Drive) متوقف می‌کند و امنیت شما را کاهش می‌دهد. این بدان معناست که آپ‌درفت‌پلاس فقط از SSL برای رمزگذاری ترافیک استفاده می‌کند و نه برای احراز هویت.

en: Do not verify SSL certificates
fa: گواهینامه SSL را تائید ننمائید

en: By default UpdraftPlus uses its own store of SSL certificates to verify the identity of remote sites (i.e. to make sure it is talking to the real Dropbox, Amazon S3, etc., and not an attacker). We keep these up to date. However, if you get an SSL error, then choosing this option (which causes UpdraftPlus to use your web server's collection instead) may help.
fa: به طور پیش‌فرض آپ‌درفت‌پلاس از فروشگاه خودش برای صدور گواهینامه SSL برای تأیید هویت سایت‌های از راه دور استفاده می‌کند (به عبارت دیگر  برای اینکه مطمئن شود که در حال صحبت با Dropbox واقعی ، Amazon S3 واقعی، و غیره است، و نه یک مهاجم). ما این موارد را آپدیت نگه می‌داریم. با این حال، اگر خطای SSL دریافت کرده‌اید ، انتخاب این گزینه (که باعث می‌شود آپ‌درفت‌پلاس به جای آن از مجموعه وب سرور خود استفاده کند) به شما کمک می‌کند.

en: Use the server's SSL certificates
fa: از سروری با گواهینامه های SSL استفاده نمائید.

en: or, to reset this option
fa: یا برای ریست کردن این گزینه

en: Follow this link to attempt to create the directory and set the permissions
fa: برای ایجاد دایرکتوری و تعریف سطح دسترسی آن بر روی اینجا کلیک کنید

en: Backup directory specified is writable, which is good.
fa: دایرکتوری مشخص شده برای پشتیبان گیری قابل نوشتن است.

en: Backup directory
fa: پوشه فایل های پشتیبان

en: Delete local backup
fa: فایل محلی را پاک کن

en: Show expert settings
fa: نمایش تنظیمات حرفه ای

en: Expert settings
fa: تنظیمات حرفه ای

en: Debug mode
fa: حالت رفع عیب

en: Advanced / Debugging Settings
fa: تنظیمات پیشرفته/رفع عیب

en: Requesting start of backup...
fa: در حال درخواست شروع پشتیبان‌گیری...

en: Cancel
fa: لغو

en: None
fa: هیچکدام

en: Choose your remote storage
fa: حافظه ریموت خود را انتخاب کنید

en: Manually decrypt a database backup file
fa: رمزگشایی فایل پشتیبان پایگاه داده به صورت دستی

en: Database encryption phrase
fa: عبارت رمزگذاری پایگاه داده

en: Email
fa: ایمیل

en: Exclude these:
fa: شامل این موارد نمی شود:

en: Any other directories found inside wp-content
fa: یک پوشه ی دیگر در مسیر wp-content یافت شد

en: Include in files backup
fa: قرار گرفتن در فایل های پشتیبان

en: e.g. if your server is busy at day and you want to run overnight
fa: به طور مثال اگر سرور شما در طول روز شلوغ بوده و شما می خواهید در شب آن را اجرا کنید

en: To fix the time at which a backup should take place,
fa: به منظور اصلاح زمانی که پشتیبان گیری باید اجرا شود ,

en: Monthly
fa: ماهانه

en: Fortnightly
fa: هر دو هفته یکبار

en: Weekly
fa: هفتگی

en: Daily
fa: روزانه

en: Download log file
fa: دانلود فایل سوابق

en: The folder exists, but your webserver does not have permission to write to it.
fa: فولدر وجود دارد، ولی وب سرور دسترسی نوشتن در آن را ندارد.

en: The folder was created, but we had to change its file permissions to 777 (world-writable) to be able to write to it. You should check with your hosting provider that this will not cause any problems
fa: پوشه ایجاد شد اما ما برای نوشن در آن نیاز مندیم که سطح دسترسی آن را به 777 تغییر دهیم . شما باید این مورد رابا اائه دهنده ی میزبان خود درمیان بزارید تا از بروز مشکل جلوگیری کنید .

en: The request to the filesystem to create the directory failed.
fa: درخواست دسترسی به فایل های سیستمی به منظور ایجاد پوشه با شکست روبرو شد .

en: Delete
fa: حذف

en: show log
fa: نمایش فایل سوابق

en: This will delete all your UpdraftPlus settings - are you sure you want to do this?
fa: این کار باعث حذف کلیه تنظمیات UpdraftPlus خواهد شد. آیا مطمئن هستید؟

en: count
fa: شمارش

en: N.B. This count is based upon what was, or was not, excluded the last time you saved the options.
fa: لطفا توجه داشته باشید، این اندازه‌گیری براساس بوده‌ها یا نبوده‌های زمانی‌است که آخرین بار تنظیمات را ذخیره کرده‌اید.

en: Total (uncompressed) on-disk data:
fa: کل اطلاعات (غیر فشرده) روی دیسک.

en: No
fa: خیر

en: Yes
fa: بله

en: %s version:
fa: %s نسخه :

en: Current memory usage
fa: حافظه ی موجود استفاده شده

en: Peak memory usage
fa: پیک مصرف مموری

en: Web server:
fa: وب سرور:

en: Do you need WordPress Multisite support?
fa: آیا شما به پشتیبانی چند سایته وردپرس نیاز دارید؟

en: Multisite
fa: چند سایتی

en: Do read this helpful article of useful things to know before restoring.
fa: آیا مطالعه ی این راهنما قبل از بازیابی برای شما مفید بود .

en: %s restoration options:
fa: %s تنظیمات بازیابی:

en: You will need to restore it manually.
fa: شما نیاز خواهید داشت که به صورت دستی بازیابی انجام دهید.

en: The following entity cannot be restored automatically: "%s".
fa: این موجودیت نمی تواند به طور اتوماتیک بازسازی گردد: %s.

en: Your web server has PHP's so-called safe_mode active.
fa: وبسرور شما دارای php میباشد که safe_mode در آن فعال است .

en: Choose the components to restore
fa: انتخاب اجزا برای بازیابی

en: Restoring will replace this site's themes, plugins, uploads, database and/or other content directories (according to what is contained in the backup set, and your selection).
fa: با بازیابی قالب سایت ها , افزونه ها , پوشه ی آپلود , دیتابیس و سایر محتوای پوشه ها جایگزین میشوند.( بر اساس آنچه که در فایل پشتیبان موجود میباشد )

en: Restore backup
fa: بازیابی پشتیبان

en: Delete backup set
fa: حذف تنظیمات پشتیبان

en: Download error: the server sent us a response which we did not understand.
fa: خطای دانلود: سرور پاسخی برای ما ارسال نموده است که متوجه نشده ایم.

en: Error:
fa: خطا :

en: calculating...
fa: درحال پردازش ...

en: UpdraftPlus - Upload backup files
fa: UpdraftPlus - آپلود فایل های پشتیبان

en: refresh
fa: رفرش

en: Web-server disk space in use by UpdraftPlus
fa: فضای دیسک وب سرور تحت استفاده توسط UpdraftPlus

en: This is a count of the contents of your Updraft directory
fa: این تعداد محتویات دایرکتوری Updraft شما است.

en: Google Drive
fa: گوگل درایو

en: If you are using this, then turn Turbo/Road mode off.
fa: اگر شما از این استفاده می کنید، حالت Turbo/Road را خاموش کنید.

en: Opera web browser
fa: مرورگر اینترنتی اپرا

en: More tasks:
fa: وظایف بیشتر:

en: Download most recently modified log file
fa: دانلود فایل گزارش آخرین تغییرات

en: (Nothing yet logged)
fa: (هیچ گزارشی هنوز ثبت نشده)

en: Last log message
fa: آخرین پیام ثبت شده

en: Restore
fa: بازنشانی

en: Backup Now
fa: تهیه ی پشتیبان

en: Time now
fa: زمان الان

en: Database
fa: دیتابیس

en: Files
fa: فایل ها

en: Next scheduled backups
fa: پشتیبان گیری زمانبندی شده ی بعدی

en: At the same time as the files backup
fa: در یک زمان به عنوان فایل های پشتیبانی

en: Nothing currently scheduled
fa: چیزی برنامه ریزی نشده است

en: This admin interface uses JavaScript heavily. You either need to activate it within your browser, or to use a JavaScript-capable browser.
fa: رابط مدیر از جاوااسکریپت بصورت سنگین استفاده میکند. شما باید آن را در مرورگرتان فعال کنید یا از یک مرورگر سازگار با جاوااسکریپت استفاده کنید.

en: JavaScript warning
fa: اخطار جاوا اسکریپت

en: Delete Old Directories
fa: حذف پوشه های قدیمی

en: Current limit is:
fa: محدودیت کنونی:

en: Your backup has been restored.
fa: پشتیبان شما بازنشانی شد.

en: Version
fa: نسخه

en: Lead developer's homepage
fa: رفتن به صفحه توسعه دهنده

en: Your settings have been wiped.
fa: تنظیمات شما پاک شد.

en: Backup directory successfully created.
fa: فایل پشتیبان با موفقیت ایجاد شد .

en: Backup directory could not be created
fa: فایل پشتیان نمیتواند ایجاد شود .

en: Old directory removal failed for some reason. You may want to do this manually.
fa: پوشه های قدیمی به دلایلی حذف نشدند . شما باید دستی عمل کنید.

en: Old directories successfully removed.
fa: پوشه های قدیمی باموفقیت حذف شدند.

en: Remove old directories
fa: حذف پوشه های قدیمی

en: Return to UpdraftPlus Configuration
fa: بازگشت به تنظیمات UpdraftPlus .

en: Actions
fa: فعالیت ها

en: Bad filename format - this does not look like an encrypted database file created by UpdraftPlus
fa: فرمت نام فایل مناسب نیست . رمز نگاری فایل دیتابیس ایجاد شده توسط UpdraftPlus مناسب نیست.

en: Bad filename format - this does not look like a file created by UpdraftPlus
fa: فرمت نام مناسب نیست - به نظر نمی رسد این فایل توسط UpdraftPlus ایجاد شده باشد

en: No local copy present.
fa: هیچ کپی محلیی وجود ندارد .

en: Download in progress
fa: در حال دانلود نمودن

en: File ready.
fa: فایل آماده است.

en: Download failed
fa: دانلود ناموفق

en: Error
fa: خطا

en: Could not find that job - perhaps it has already finished?
fa: هیچ کاری یافت نشد - احتمالا آن تمام شده ؟

en: Job deleted
fa: عملیات پاک شد

en: OK. You should soon see activity in the "Last log message" field below.
fa: بسیار خوب . شما به زودی فعالیت هایی را در " آخرین گزارش ها " در فیلد زیر خواهید دید.

en: Nothing yet logged
fa: هیچ گزارشی هنوز ثبت نشده

en: Please consult this FAQ if you have problems backing up.
fa: اگر مشکلی با پشتیبان گیری داشتید، لطفا این سوالات رایج را بررسی کنید.

en: Your website is hosted using the %s web server.
fa: وب سایت شما توسط وب سرور %s میزبانی می شود.

en: UpdraftPlus does not officially support versions of WordPress before %s. It may work for you, but if it does not, then please be aware that no support is available until you upgrade WordPress.
fa: UpdraftPlus هیچ پشتیبانی رسمی از وردپرس با ورژن های پایین تر از  %s انجام نمیدهد . البته ممکن است برای شما کار کند  اما توجه داشته باشید اگر کار نکرد هیچ پشتیبانی تا زمانی که وردپرس خود را بروز  نکنید داده نمیشود.

en: You have less than %s of free disk space on the disk which UpdraftPlus is configured to use to create backups. UpdraftPlus could well run out of space. Contact your the operator of your server (e.g. your web hosting company) to resolve this issue.
fa: شما کمتر از %s فضای خالی دارید تا UpdraftPlus برای ایجاد فایل پشتیبان اسفاده کند . UpdraftPlus برای اجرا به فضای بیشتری نیاز دارد . برای حل مشکل با اپراتور یا پشتیبانی سرور یا شرکت میزبانی خود تماس بگیرید .

en: Warning
fa: اخطار

en: Settings
fa: تنظیمات

en: Could not create %s zip. Consult the log file for more information.
fa: %s فایل زیپ ایجاد نشده . برای دریافت اطلاعات بیشتر به فایل گزارش مراجعه کنید.

en: Infinite recursion: consult your log for more information
fa: حلقه ی تکرار بینهایت . برای دریافت اطلاعات بیشتر به فایل گزارش مراجعه کنید

en: File not found
fa: فایل یافت نشد

en: The decryption key used:
fa: کلید رمزگشایی استفاده شده :

en: Decryption failed. The most likely cause is that you used the wrong key.
fa: رمزگشایی با مشکل مواجه شد . دلیل معمول اشتباه وارد کردن کلید رمزگذاری میباشد .

en: Decryption failed. The database file is encrypted, but you have no encryption key entered.
fa: رمزگشایی با مشکل مواجه شد . فایل دیتابیس  رمزگذاری شد اما شما هیچ کلید رمزگذاریی وارد نکردید .

en: Could not open the backup file for writing
fa: نمیتوان فایل پشتیبان برای نگارش باز کرد .

en: Could not save backup history because we have no backup array. Backup probably failed.
fa: به دلیل نبود هیچ آرایه ای از فایل پشتیبان تاریخچه ای از پشتیبان گیری ذخیره نشده . احتمالا پشتیبان گیری با مشکل مواجه شده است .

en: Could not read the directory
fa: ناتوان از خواندن مسیر

en: Backup directory (%s) is not writable, or does not exist.
fa: پوشه ی پشتیبان گیری (%s) غیر قابل نوشتن می باشد یا موجود نیست .

en: WordPress backup is complete
fa: ایجاد پشتیبان از وردپرس انجام شد

en: The backup attempt has finished, apparently unsuccessfully
fa: تلاش برای ایجاد پشتیبان گیری انجام شد , اما ظاهرا نا موفق بوده .

en: The backup apparently succeeded and is now complete
fa: پشتیبان گیری ظاهرا با موفقیت انجام و کامل شد .

en: Encryption error occurred when encrypting database. Encryption aborted.
fa: هنگام رمزگذاری دیتابیس مشکل رمزگذاری رخ داد . رمزگذاری لغو شد .

en: Could not create files in the backup directory. Backup aborted - check your UpdraftPlus settings.
fa: فایل در پوشه ی پشتیبان گیری نمیتواند ساخته شود . پشتیبان گیری لغو شد - تنظیمات پلاگین را چک کنید.

en: Others
fa: سایرین

en: Uploads
fa: آپلودها

en: Themes
fa: پوسته ها

en: Plugins
fa: افزونه ها

en: No log files were found.
fa: فایل رخداد یافت نشد.

en: The log file could not be read.
fa: فایل رخداد قابل خواندن نمی باشد.

en: UpdraftPlus notice:
fa: توجه UpdraftPlus:

en: UpdraftPlus Backups
fa: پشتیبان های UpdraftPlus
